| constantinescu a întrebat:

Poti face muschi daca nu depui efort? eu nu cred

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Batoane si concentrate insa deloc bunesadsadsadsad

12 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Da daca stai la umbra cu fata spre nord.

cristian
| cristian a răspuns:

Nici eu nu cred.
Trebuie sa te antrenezi dar trebuie sa ai si un program alimentar adecvat cu suplimenti pentru sportivi si proteina animala.

| cristi a răspuns:

Nu ai cum, daca candva ti-a zis ca se poate a facut misto de tinewinking

| borsec a răspuns:

Dac nu faci antrenament zilnic nu faci muschi

| Bianca26bb a răspuns:

Am auzit ca daca mananci spanac sau urzici faci muschi big grin. Asta fiindca aceste mancaruri au fier, si cica e bun pentru muschi big grin. Dar normal, nu trebuie sa mananci batoane cu ciocolata, dulciuri etc. in exceswinking.
Si crede-ma ca nu fac misto de tine laughing.
Insa cea mai buna metoda pentru. a face muschi este antrenamentul in sala big grinhappy :*

| otypa a răspuns:

Muschi sigur nu vei face,, insa niste kilograme in plus le vei face sigur.

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Iti pui niste baloane in loc de muschi...si te-ai scottongue
doar nu o sa te controleze lumea

| Paula a răspuns:

Poi consuma anaboale big grinbig grin

| viorel2c a răspuns:

Mananci mult spanac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mananci mult spanac si poti sa mai apelezi la proteine din cerele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dr spanac, urzici antrenament sala-antrenament sala zilnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu asta nu cred... eu ma antrenez zilnik de 3 ori pe saptamini a cite 2 ore,, in primul rind trebuie o alimentatie corect mai multe casuri si legume
dar mai este o problema,, trebuie intii sa mergi la medik sa sa dai analize sa avda daca muski itai sint in stare de a se marii ca ezista cazul cind uneorii degeaba faci muschii