| XxXxAlessiaXxX a întrebat:

Poti sa imi ei tot ce am mai scump pe lume, proteza baticul, ochelai de vrei. Poti sa imi e pisica sau tiuca de pruna, sa ma lasi sa beau doar ceaoiro de tei. Dar sa nu imi ei niciodata pensia! http://www.youtube.com/watch?v=HmdaZN021gM&feature=relat ed

10 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Sunt singurul care nu deschide linkurile de youtube de la întrebări?

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Kazimir):

Suntem singurii.

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru Kazimir):

Nu eşti singur...

| MâţulMov a răspuns:

Ah, alta melodie geniala!
La inceput am crezut ca se numeste sa nu-mi iei niciodata penisul...

| AlinaaAli a răspuns:

Fumata oh go on

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Fumata faza

| CautNume a răspuns:

E veche...

| Nuvăsufăr a răspuns:

Asta-i mai veche ca Gizăs.

| Mephisto666 a răspuns:

Lasati-o fratilor pentru ca vrea si ea sa fie populara dar nu prea ii merge
vino cu ceva mai putin vazut de ume dar si amuzant

| cosmywooz a răspuns:

O stiu inainte s-o postezi aici dar tot super a ramas mersi ca mi-ai amintit