| CatalinAndrei01 a întrebat:

Povesti de groaza

Răspuns Câştigător
| ăăăă a răspuns:

Prima poveste : Era o familie care avea numai un copil si un caine.casa lor era chiar langa o casa de nebuni.intr-o seara parintii. l-au lasat pe copil singur acasa cu cainele.ca se gandeau ca daca e usa inchisa nimic rau nu se poate intampla...chiar in acea noapte a scapat un nebun.Baiatul a pus catelul sub pat daca se speria baga mana, iar cainele il lingea.Nebunul a batut la usa.Copilul a bagat pana sub pat si l-a lins. Apoi a batut inca odata la usa(si mai tare), a bagat mana sub pat, l-a lins, totul e ok. Apoi s-a auzit din pivnita "PIC-PIC-PIC", a bagat mana sub pat, totul e ok. Apoi s-a auzit un zgomot tare din pivnita a coborat.si si-a gasit cainele spanzurat. apoi nebunul l-a omorat si pe copil.Deci in casa cel care lingea copilul era de fapt.NEBUNUL!

A 2-a poveste :
intr-o seara, ploua.si dintr-o data. dintr-o data. dintr-o data... a picat netu crying

a treia poveste : Se facea ca intr-o zi Mihai, un elev rebel mergea spre casa.Pentru a se da mare in fata prietenilor sai, cumpara o papusa din colectia Mary de la magazinul de jucari careia ii dadu foc la ochi cu o bricheta.Seara viitoare Mihai ramase singur acasa, intrebandu-se de ce au intirziat parintii lui 5 ore.Atunci suna telefonul. Mihai raspunse. O voce ca de copil ii spuse'Buna, sunt Mary, sunt in fata mallului, hai sa ne jucam!'. Mihai inchise speriat telefonul dar acesta iar suna.Atunci luminile se arsera. Mihai raspunse.Era aceeasi voce de copil care spuse'Buna, sunt Mary, sunt in fata supermarketului, hai sa ne jucam. Mihai ingheta si cu vocea intretaiata.Era aceeasi Mary. Ea zise'Buna, tot eu sunt, sunt in fata casei tale, hai sa ne jucam'. Mihai se uita in jur. Dar vocea lui Mary era tot mai rasunatoare si spunea'Eu am fost baba oarba, acum e randul tau!'



Si nimeni nu l-a mai vazut pe Mihai vreodata.

funda puppy dog eyes sau macar vot puppy dog eyes terog puppy dog eyes?

10 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Se duse @sconcs la buda si nu mai era hartie!

Răspuns utilizator avertizat
| BiaSiAtat a răspuns:

Era o sera frumy de vara si eu cu prietenii eram la poarta si dintr-o data a aparut o femeie care se numea Mama mea si mi-a zis:Vino in casa!laughing

| Caricatură a răspuns:

Era odata un om care


... punea unt pe paine

Intr-o seara ce nu semana cu aceasta...nu s-a intamplat nimic

Looltongue

| Diavolulestefemeie a răspuns:

M`am dus o data la sat.Si pe drum spre sat am vz o baba cu hartia intre craci :Orolling on the floor)

| PurePoison a răspuns:

Deci odata m-am dus cu prietenii in cimitir, sa stam si noi la o bere ceva, toate bune si frumoase, radeam, beam, cand se auzea ceva, n-am dat importanta, dupa iar se auzea... m-am aperiat...ba sti ce era? era o musca :-s

| Izzﻵ a răspuns:

Viata mea :-s sau a ta dc nu :X laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa...si? Stii ce am gasit eu in camera lui Aero de la etajul 1? Nu vrei sa-ti spun! I-am cerut Stelei sa-l decazeze imediat! Si uitati-va! N-a mai avut activitate din 28 ianuarie! Ia aveti grija! Nu va mai bateti joc de mine...ca pe ce ca sunt platita cu un salariu mizerabil, tot eu sa curat groaza de mizerie lasata de voi!

| Bianca4926 a răspuns:

Ma jucam pe net, nimic ciudat, deodata, o mana de plastic ma apucat de gat, am tipat, seara am simtit ceva ca un tipat, am fugitpe hol iar dimineata camera mea era varza, deci totul ere distrus, inclusiv ojele http://assets.tpu.ro/design/images/emoticons/108.gif

Întrebări similare