| MadaLik3 a întrebat:

Primul care imi spune numele celui mai gras om din lume primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| adrianadi97 a răspuns:

Fara gluma acum, blacknight a gresit:p, e Paul Mason, nu ``Manson``big grin.

| MadaLik3 explică (pentru adrianadi97):

Mama cum arata, dar totusi meriti fundita pentru corectitudine

10 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Jon Brower Minnoch,Manuel Uribe,Carol Yager,Walter Hudson,Rosalie Bradford,Michael Hebranko,Patrick Deuel, Robert Earl Hughes, Mayra Rosales, Kenneth Brumley, Mills Darden.
Si ar mai fi Polaris.Omul cu gravitatie proprie. laughing

| ??c??? a răspuns:

Cred că îl cheamă Bless.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru ??c???):

Chiar am vrut sa il scriu pe Ashadow, dar... (- _ -")

| Seducatorul a răspuns:

Kamakabibule!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Pai e unu foare gras al carui nume nu il stiu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăla de la sectoru' 4, Piedone sau cum naiba i se spune.

| Blacknight2 a răspuns:

Paul Manson