| Gabrielle16 a întrebat:

Primul lucru pe care il faci dimineata cand te trezesti?hee hee big grin Haaai!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

Ma uit la ceas sa vad daca mai pot dormi big grin.

76 răspunsuri:
| Mewy a răspuns:

Ma pun la tvlaughing

| Ann3 a răspuns:

Ma uit in oglinda si ma gandesc ca trebuie sa merg la scoala cryingcryingcrying

| SoSad a răspuns:

Deschid ochişorii, mă uit prin cameră, mă uit la ceas dupa mă mai pun puţintel să dorm, asta doar daca e 8-9, dacă e 10-11 mă treyesc si fac curat...bla bla bla.

| anitta92 a răspuns:

Pai ma trezesc aprind tv-ul si ma uit la un film indian laughing

| CHAMAH7_6371 a răspuns:

Lucruri multe laughing

| Onurinho a răspuns:

Dau drumu la pc

| aditilica a răspuns:

Ma mai chinui sa adorm macar 5 minutelaughingrolling on the floor

| strugaru a răspuns:

Ma uit la TVlaughing
voilla.haipa.ro

| pustiinocent a răspuns:

Ma spal

| Lilianne a răspuns:

Mai implor pentru cateva minute si ma fatai prin pat. Apoi ma ridic din el si il fac. Apoi ma uit pe geam si devin melancolica.

| wraithdesigner a răspuns:

Dimineata cand ma scol laughing big grin
fac flotari in curu gol rolling on the floor

| tinkutza_4745 a răspuns:

Ma duc sa fac baie

| dydydydy a răspuns:

Pai ce sa spun. ma trezesc. ma uit la tel. vad daca m-a sunat cineva. ma dau jos din pat ma duc la baie ma intorc. si direct fuga pe calkulatorhappy0

| KostiKa a răspuns:

Intru pe TPU laughing

| augu a răspuns:

Ma uit la ceas tonguetongue

| Mozerman a răspuns:

Fac flotări în curul gol! big grin

| Mozerman a răspuns:

Fac flotări în curul gol tongue