| TwEEty_9286 a întrebat:

Primul lucru pe care il faci dimineata cand te trezesti? hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ma urasc ca iti spun phbbbbt.
Imi pup/imbratisez ursuletul care sta mereu la capu meu si ma gandesc la persoana draga de langa mine happy.

xoxo, didi

18 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ma uit la ceas si apoi imi pun perna pe cap.

| doroteea a răspuns:

Ma intind vreo 5 min laughing

| Rustin a răspuns:

Ma spal pe dinti tata.Nam chef sa am colonie de infecti in gura.

| Puf a răspuns:

Deschid ochiilaughing

| DorelSudoru a răspuns:

Ma dau joc din patlaughing

| Klaaa a răspuns:

Aprind calculatorulaughing

| Andreea3219 a răspuns:

Pai imi inchid alarma de la ceas, imi prind parul cu un elastic si ma indrept spre baie:d dar tu?

| JuLien a răspuns:

Ma uit la ceas... aprind televizoru, ma duc la baie...ma bag la loc in pat si adorm.laughing

| KriSt3n a răspuns:

Opresc alarma x_x

| glamour a răspuns:

Ma uit dupa caine(in general il gasesc langa mine in pat dormind sau uitandu-se la minelaughing)

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Ma uit 2 secunde perin casa si apoi ma culc la loc

| Mihaela987 a răspuns:

Ma culc inapoi:X

| cristina_3043 a răspuns:

Imi opresc alarma de la telefon si pun iar capul pe perna

| Kazumy a răspuns:

Ma uit la ceas si apoi ma intind pana imi pocnesc toate oasele care ma dor

| Arculet a răspuns:

Ma ridic din pat, ma uit dupa telefon il dau pe SILENT, ma asez in pat si ma culc la loc

| cățelușa56 a răspuns:

O strig pe mama sa ma alinte...

| AlexaC8 a răspuns:

Aprind televizorul big grin

| xandreeax a răspuns:

Merg la baie... dddd