| eva9999 a întrebat:

PRIMUL RASPUNS ARE FUNDA! buna TPU! Eu locuies in austria, viena, si de 2 luni am o problema.La factura la telefon mi-a aparut sa platesc 22 euro pentru un abonament de la mobilizo premium service...nu stiu ce inseamna chestia asta si singurul loc in care mi-am dat numarul de telefon pe internet este la un concurs de ala castiga un ipod, stiti voi la ce ma refer adica atunci cand de exemplu intri pe un site si in dreapta si in stanga sunt chestii de genu tiinteste 3 ipoduri ca sa castigi...doar acolo am dat numarul dar nu cred ca are vreo legatura. VA ROG SA MA AJUTATI! NU VREAU SA PLATESC IN FIECARE LUNA CU 22 EURO MAI MULT! Cine ma ajuta primeste cate voturi vrea si cea mai mare funda cu fff multe multumiri.
PS:suza categoria...

4 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Zăăăău? Ai promis!

| Kazimir a răspuns:

As manca o pizza cu multa sunca...
p.s. welcome to t/a

| giuly a răspuns:

Nickname'ul tau contine numarul diavolului. Cine stie cu ce lepra ma aleg daca te ajut...

ps: nu te astepta sa primesti cine stie ce ajutor duduie, daca vrei raspunsuri serioase TPU is not the right place for you.

| NoChanceForUs a răspuns:

Cine știe în ce draci ai intrat și ți-au păpat ăia 22 de euro.Nu va fi lunar decât dacă dai tu mesaje mereu.