| Alissonn a întrebat:

Daca comand un telefon online la abonament si telefonul e 0 euro si dupa ce il adaug in cos scrie 0 euro de plata atunci platesc doar transportul? Cand platesc prima factura de abonament care e 25 de euro?

Răspuns Câştigător
| liliutz234lll a răspuns:

Salutare! Telefonul nu se plateste, ci doar abonamentul. Transportul de regula( la cumpararea unui abonament) este gratuit. In legatura cu factura, aceasta ar trebuie sa vina in luna imediat urmatoare. Iti recomand sa mergi intr-un magazin autorizat al retailer-ului de la care vrei sa achizitioneazi abonamentul pentru mai multe detalii.

1 răspuns:
| Lu_Cosmin_1999 a răspuns:

Telefonul nu il platesti, dar in legatura cu transportul ar trebuie sa scrie daca e gratuit sau cu plata.