| iuonak93 a întrebat:

Prin ce respira porumbelul? vreau un raspuns " funny " big grin

11 răspunsuri:
| LittleSue a răspuns:

Prin oua.
Despre porumboaica nu stiu...

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Ia`teeee! Ce iti mai place viataaa`! blushing Ce curios mai esti rolling on the floor! Un porumbel inspira prin blushing Urechi si expira la data de 12.04 Toamna! rolling on the floor...Aaa. respira prin! blushing...Da din Buci`! devil

| BluishAngel a răspuns:

Pe gura. straight face

| AlecsLexx a răspuns:

Pe sub aripi. Ca cand zboara el paralel cu solul si da din aripi se face curent de 380 care intra prin branhiile de sub aripi si ii trimite aerul in plamani pe care il pune in ouale pe care le face. Ca de aia cand nu zboara face bronsita, de la brahii, ca se fleoscaie branhiile.

| RAY a răspuns:

Pe unde poate

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Prin "cioc".

| oliviaaa a răspuns:

Logic, prin fund =D

Răspuns utilizator avertizat
| silvipisicutza a răspuns:

Prin mama

| freebiker a răspuns:

Prin aer

| Volsaire a răspuns:

Prin curulet.