| KimK a întrebat:

Pro sau Contra lui BiberOn? De ce?
Vreau cat mai multe raspunsuri tongue
Vedem noi cine e pro si contra devil
Deci vom face un sondaj oh go on
Cei care au acelasi raspuns ca mine, vot inteligent si folositor.
Aaa si... data "expirarii" acestei intrebari este 28.03.2011

16 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Contra. De ce? Pt ca e unul dintre rahatii deveniti celebri peste noapte fara niciun talent. Pe langa asta, mai e si gay, iar homosexualitatea este cel mai mare pacat al desfranarii laughing

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

*se gandeste in ce data suntem azi*

| Deyutza a răspuns:

Pro, pentru. ca plictiseala te face să asculţi genu' asta de muzica+îmi place noua lui freză
PS: să-mi arate şi mie cineva unde scrie că JB e gay? poate să fie şi bisexual, că mi se rupe

| pwp a răspuns:

Biberon=un copil caruia i s-a urcat celebritatea la cap, dar nu cred ca sunt eu in masura sa il judec. oricum, are mii de fane innebunite dupa el si milioane de oamnei care nu il suporta!
eu sunt undeva la mijloc.

| AliceInMordor a răspuns:

Conta uite de ce:http://blog.zap2it.com/......ieber.html uite-te la locul 7...hmm...o fi poate alta femeie cu numele lui? (nu!)

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Contraaaaaa...
e enervant I don't want to see, o fata asculta melodia 'baby' si un prieten vine si zice "baii da` justin asta numai canta? se aude numai fata asta."

| andrei62 a răspuns:

Pai nu-mi place justin jibilan pentru ca 1 orcine canta ma bine ca el 2e gay 3 mia distrus mainventul de la wresalmeni ca o sa cante acolo totul o sa fie distrus de un gay sper sal huiduie si sal bata

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Pro ca cineva trebuie sa fie buda si gunoi de prezervative.

| Esperança a răspuns:

Ma declar neutra

| Esperança a răspuns:

Am uitat sa zic de cehee hee Pentru ca nu il ascult, nu il cunosc si nu ma intereseazawinking

| Selly13 a răspuns:

Dupa intrebarea pe care ai pus-o esti contra. Asta este parerea ta! Eu, personal, sunt pro! Asta este parerea mea! Nu trebuie sa fie toti la fel ca tine! Si eu nu cred ca cei care sunt contra sunt mai inteligenti! Unora oameni le place Justin altora nu! apropo, nu trebuie sa porecliti numele cuiva daca nu va place persoana respectiva! De exemplu : eu zic Hannah montana desi o injur in fiecare zi!

| Lavy_6719 a răspuns:

Eu sunt pro pentru ca imi plac melodiile lui...
Si nu e nici chiar asa de urat.nu ca mi-ar place de el...

| KimK explică:

Voi nu va'ti prins ca umblati pe taramul T/A? laughing

| LadyClouds a răspuns:

Contra. Pur si simplu, nu ii vad rostul in lumea muzicii. Alta vedeta care nu a invaat sa isi sufle inca nasul, dar are fite de Hollywoodbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt contra ca nu-mi place de asta! imi place de o cantareata care a donat bani pentru japonia( rihanna). Deci n-are nici un sens sa mai discut despre el.

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Pai mie nu imi plac acest adolescenti aparuti de nicaieri... justin b hanna m etc...al doilea rand e ca nu canta genul meu de muzica (hard rock balade rock crunkcore deathcore alternativ)asa ca nu as avea vreun motiv sa-mi placa! Plus ca acum s-a dat in stamba facand si un film care apare luna asta! JALNIC