| smartgirl a întrebat:

Profesoara: cum o cheama pe mama? copilul:-Gheorghe. profesoara: Cum il cheama pe tata? copilul: -Maria. profesoara : bah tu le-ai inversat...copilul > - nu, nu, nu! e randul tatalui 2 sa faca pe mama, pe el il cheama Marian, de fapt.

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pun pariu ca nici tu nu ai inteles

| MasterOfDisaster a răspuns:

Aaaa,trebuia sa rad?

| LoL a răspuns:

Nu m am prins

| AnneMarri a răspuns:

Îmi explică şi mie careva bancu asta? Că ştiţi, eu-s (foarte) grea de cap şi nu pricep (nimic) bancul ăsta (sec).

| Jazzooohs a răspuns:

Am uitat să râd.

| CrowUp a răspuns:

Si ce actiuni prevad aceste dialoguri FARA SENS?

| Monoportocalioză a răspuns:

ăăăă, care`i faza? nu m`am prins

| Nymphetamine a răspuns:

Adica parintii erau gay si faceau pe mama cu randul?straight face