anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Pune-mi o întrebare!

37 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

De ce?

| anonim_4396 explică (pentru pisoias):

De pisoias.

| LikeARollingStone a răspuns:

Recunosti ca esti gay? happy

| anonim_4396 explică (pentru LikeARollingStone):

Nu sunt gay, sunt bi. Şi pe lângă asta mai sunt şi gerontofil.winking

| LikeARollingStone a răspuns (pentru anonim_4396):

Cool.winking

| MaliciousDeath a răspuns:

De cati bebelusi ai nevoie ca sa vopsesti un perete?

| anonim_4396 explică (pentru MaliciousDeath):

Bebeluşii au furat o găină din parc şi au îngropat-o de vie în cimitir, mai apoi a venit omul turmentat să-i rupă în bătaie dar ei erau şmecheri şi i-au înfipt o acadea între fese. Bebeluşii nu s-au oprit aici, au mers la supermarket şi au cerut coadă de şopârlă dar vânzătorul a zis că nu au aşa ceva iar copii au distrus tot magazinul în timp ce strigau "Ruuupem la noaaaapte" şi au luat nişte găleţi de lavabil şi le-au aruncat conţinutul pe perete. Răspuns final: De toţi.

| MaliciousDeath a răspuns (pentru anonim_4396):

As fi preferat un "Depinde cat de tare ii arunci", dar merge si asta.

| Pricked a răspuns:

Pariu că-ţi ştergi şi întrebarea asta?

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Cu siguranţă.

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ştergi întrebarea până vineri, îţi aleg un nou avatar.
Dacă se-ntâmplă contrariul, tu vei fi cel care-mi va trimite link-ul viitoarei mele poze de profil.
Te bagi?

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Nu

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar trebui să-ţi schimbi usename-ul în Turboxa, căci eşti mai laş decât mine.
Bine, Turboxa, nu te băga.

| zurick a răspuns:

De ce boală vei muri?
Da din toate posibilitățile asta am vrut să te întreb.

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Nu ştiu mă, da eu vreau să mor căutând capătul pamântului, să fie undeva pe un câmp, în apropierea unei stânci, pe lângă o apă curată şi lângă o blonă creaţă pe care s-o trag de păr până rămâne cheală, cu o ţeavă de 7 metrii în mâna stângă şi cu o poză cu gâşte africane în piciorul drept şi mi-ar mai plăcea ca în momentul ăla să mă privească un extraterestru deghizat în cioară şi ca forţele supreme să mă ia ca să descopăr ce e defspt praful înainte să mor.

| єχcєєℓ a răspuns:

Ti-a dat sosul de usturoi?

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Mă, eu i-am zis să-mi dea sosul de usturoi da ea n-a vrut că cică-s prea gras pentru asta, am zis că o bag cu albinele da' m-a refuzat din nou, i-am zis că îi trag cu bazooka în satelit dar m-a refuzat iară. Spre final am adus nişte oameni de zăpadă, am dansat cu ei, am bătut cangurul folosindu-mă de culoarea roz şi am adus vaci fără ugere pe marte. Mai apoi am obţinut şi sosul de usturoi chiar dacă nu-l mai voiam.

| CinevaNou a răspuns:

Nu vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa ti-o pun.
ah perversule.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

17 ani si 6 luni.

| Lαrisα a răspuns:

Ce faci? happy

| anonim_4396 explică (pentru Lαrisα):

Dezvirginez uleiul de masline ca sa il pot folosi in scopuri malefice in noaptea cand va veni vantul fericirii, fix dupa ce voi dansa cu sperietorile si ii voi pedepsi pe cei care m-au dat afara din casa torturii.

| Fernando9Torres a răspuns:

Sa ti-o pun in intrebare? cum e aia.....am m-ai auzit sa o pui la om in casa,masina,vila,etc...dar in intrebare nu am mai auzit hmmmm, mda!

Uite intrebarea: Ai auzit melodia asta?

https://www.youtube.com/watch?v=jFkCX0akt5I

| DarkAndDreary a răspuns:

De ce?

| anonim_4396 explică (pentru DarkAndDreary):

De Vasile Alecsandriwinking

| SabinaQueen a răspuns:

Recunosti ca ai iubit la viata ta si pe cine?

| anonim_4396 explică (pentru SabinaQueen):

Recunosc că acum 2 ani, prin luna iulie a anului 2011 când eram la un loc cu mulţi oameni şi mă distram mâncând chestii nesănătoase am văzut o lumină verde care se muta constant de pe ecran pe perete, eram super îndrăgostit de ea dar ea a zis că nu-s destul de acru ca să fiu cu ea, nu ma vrut nici după ce m-am dat cu suc de lămâie pe tot corpul. Totuşi mi-am luat chestia cu care se poate captura lumina, am băgat-o acolo şi am ţinut-o captivă până ieri când a scăpat, legenda spune că de atunci şi până acum n-a făcut altceva decât să se uite la o casă veche, de culoare portocalie şi stropită.

| Andrei1000super a răspuns:

Cati ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru Andrei1000super):

7 jumate.

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate 17 jumate. Uitucule!

Răspuns utilizator avertizat
| DyaDiiana19 a răspuns:

De ce?

| NUAMR a răspuns:

Daca ai fi un cartof ai fi morcovit de ceapagii din parc ce te-au ardeit cu pastarnacul?

Întrebări similare