| raresbarbier a întrebat:

am o intrebare cum sa pune o filmare pe youtube funda!

Răspuns Câştigător
| Marian619 a răspuns:

Acolo unde ai bara in care scrii ce cautii in drepta e butonul pentru cautare apoi,, rasfoitii,, si apoi,, incarcare,,.si apesi pe incarcare

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Urmareste acest tutorial cum se incarca un videoclip pe YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=1Fkj5HZUTls

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Intri pe Youtube, cauti "Upload" (in partea de sus a paginii), dai "Select files from computer", alegi ce vrei si astepti pana se incarca.
In timpul asta setezi titlul, descrierea, tag-urile etc.
P.S: Trebuie sa iti faci cont inainte.

| flore45 a răspuns:

Paaaaiiii...trebuie sa te loghezi si dupa aceea iti va aparea undeva incarcare fisier sau ceva de genul urmezi indicatiile si gata...:*

| ToxiCDeatH12 a răspuns:

1.Creezi un cont pe YouTube in caz ca nu ai.
2.Te loghezi in cont
3. Langa butonul,, BROWSE" este un buton,, UPLOAD"
4. Dai click pe upload
5. Dai click pe,, Select files from your computer"
6. Selectezi ceea ce vrei sa postezi
7.Scrii numele in timp ce se uploadeaza
8.Scrii descrierea in caz ca vrei sa pui
9. Astepti pana spune sus,, Your video is now live on..." si iti da un link.
10. Vizionare placuta la propriul videoclip big grin
FUNDA?