| anonim_4396 a întrebat:

Raluca, sau Anna, ca nu mi-e clar cine anume este. Anna e Raluca sau Raluca este Anna rolling on the floor Ok, dar sa revin Anna-Raluca mi-a cerut sa-mi cer scuze cind am fost rautacios. Deci iata. Scuze soarelui ca l-am injurat cind m-a prajit la plaja, ca m-am cojit o saptamana. Cer scuze meduzelor ca le-am suduit cind voiam si eu sa ma balacesc in mare si ele zaceau scirboase acolo ca niste muci nenorociti. Scuze si ploii, ca i-am adresat cuvinte grele cind voiam sa fac plaja si mi-a stricat ziua. Iertare cer si soferilor pe care-i injur zilnic, ca n-am loc pe strada cu bicicleta de ei, ca printre cei care circula pe mijlocul benzilor, mai sint si unii care circula juma pe o banda si juma pe cealalta si eu trebuie sa fac slalom printre tembeli (ai dreak cu melcii lor). Scuze si pietonilor pe care-i ocarasc ca circula dreak pe pista de biciclete, ca primaru n-are legatura ca a facut pista de biciclete pe trotuar, ci pietonii ca nu au inteles ca de acum inainte, trotuarul este pentru biciclisti si pitonii sa-si puna dreak aripi sa nu ne stea in cale laughing Scuze si vecinilor pe care-i injur ca scutura diverse pe geam si tot ce cade ajunge in camera mea, am ajuns sa nu mai pot deschide geamu din cauza lor. Dar ei nu au nici o vina daca eu sint timpit si insist sa-mi aerisesc nene camera. Scuze sontorogului care mi-a cerut azi in autobuz locul pe scaun si eu ni i l-am dat, ca mai era un scaun liber. Am fost magar, ce daca lui ii placea scaunul pe care stateam eu rolling on the floor Scuze lumii ca m-am nascut si n-are loc de mine, puneti dreak mina pe mitraliere si ciuruiti-ma ca nu merit sa va consum aerul. Si acum urmeaza intrebarea. Sinteti multumiti de scuzele mele? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Da, personal sunt foarte multumita, iarta-i greselile Doamne.
gata esti iertat bro, adevarat ca te simti mult mai bine acum ca ti-ai descarcat sufletul?

42 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Bro.lumea stie sa accepte scuzele si fara sa fie ironice.Sunt total de acord cu tine in multe chestii, dar permite-mi sa-ti zic ca uneori ironia asta exagerata si ieftine tinde spre alte lucruri; lumea valoroasa stie sa aprecieze un om si sub alte aspecte; In locul tau, nu-mi ceream scuze deloc fiindca nu cred a aveai de ce; si daca intr-adevar aveai, n o faceai ironic! Stii cum e treaba aia, daca esti vazut si auzit prea des, esti vazut deja comercialhappy; Problema e k lumea acum studiaza lumea dupa cantitate si nu dupa calitate. Personal, regret f mult disparitia unor persoane d epe aici, si la fel de mult regret faptul ca rolul acestui site e de asemenea tot la fel de comercial; Toti pentru Unul e tot un brand, nu pentru a ajuta lumea, asta e doar un motiv pueril de a atrage, site-ul in sine ramane tot de a atrage cat mai multa lume; site-ul nu e dupa zicala Multi, dar prosti, ce dupa cum stim cu toti Prosti, dar multi. Iar ''MULTI'' creeaza publicitate, popularitate, reclama, continuitate pe site, nu-i asa Raluca? Fiindca daca apreciai calitatea, procedai altfel si luai alte masuriwinking

| psiholoaga a răspuns:

Eu nu sunt multumita. De la capat!big grin

| hândel a răspuns:

Bine ca vecinii nu isi scutura si nevestele pe geam ca altfel ar ajunge si ele la tine in camera si ce-ai sa te faci? Sau le-au scuturat deja si de aceea nu mai deschizi geamul, sa nu scape fufele laughing da ce-ai patit de-ai luat autobuzul, pana la bicicleta? De ce nu te-ai uitat pe scaun sa vezi, poate era numele sontorogului trecut acolo si da-ai puse el botul laughing

| hândel a răspuns:

Bine ca vecinii nu-si scutura si nevestele pe geam altfel ce te faceai cu ele? Sau d aia nu-ti mai deschizi geamul, ca sa nu-ti scape fufele? laughing si ce-ai patit de iei autobuzul? pana la bicicleta? nu stii ca inainte sa te asezi pe un scaun trebuie sa verifici al cui e, ce numa scrie pe el? altfel primesti reclamatii magarusule, joke BRO laughing

| hândel a răspuns:

Bine ca vecinii nu-si scutura si nevestele pe geam altfel ce te faceai cu ele? Sau d aia nu-ti mai deschizi geamul, ca sa nu-ti scape fufele? laughing si ce-ai patit de iei autobuzul? pana la bicicleta? nu stii ca inainte sa te asezi pe un scaun trebuie sa verifici al cui e, ce numa scrie pe el? altfel primesti reclamatii magarusule, joke BRO laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi pare bine ca mai esti cu noi, sper sa ramai cu noi in continuare, au plecat destui din cei ce erau activi pe site.Eu iti accept '' scuzele ''.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumesc ca" mi-ai iertat ''pacatele, acum ma simt mai bine. Si inca o data - bine ai revenit printre noi! TPU incepe sa prinda din nou culoare... datorita tie...

| RamonaMn a răspuns:

@mihaela ai spus ca BRO are nevoie de o pedeapsa...cumva avatarul tau este special pentru BRO? rolling on the floorrolling on the floor

mariana
| mariana a răspuns:

Draga cred ca ai stat pe un cactus atunci cand ti-ai formulat scuzele pentru ca, in fiecare scuza a ramas cate un spin, oricum ar fi, bine ca iti arde de gluma si tinand seama ca, noi tinem la tine, vrem sa fii cu noi si sa-ti pastrezi dragalasenia, iar din spini sa mai tai, pentru ca ironia prea vehementa, nu prea face casa buna cu colegialitatea utilizatorilor site-ului.
Cred ca ai fost iertat de cei pe care eventual i-ai jignit si din cate am auzit ai fost scos de sub supraveghere si acest lucru pe mine, cel putin, ma bucura.
Cred ca stii ca, nu toata lumea a fost suparata pe tine, aici ma refer la cei ce nu fac parte din comunitatea noastra, dar daca le-ai cerut scuze si lor, inseamna ca acum esti impacat cu tine, cu toata lumea din afara site-ului, cu Administratorii, precum si cu toti cei care ti-au purtat "sambetele" si acum vrem sa fii activ si sa ne dai posibilitatea de a ne stoarce "mintile", cei care le avem la "purtator", pentru a da ce-i mai bun din noi si "pentru a ajuta lumea sa fie mai buna", asa cum este sologanul site-ului nostru. Spor la munca, sanatate si mult noroc la deplasarea ta cu bicicleta, un mod sigur ca-ti vei pastra silueta, iar fetele se vor da in vant dupa tine.

mariana
| mariana a răspuns:

Nu sunt de acord ca ma critici ca as scrie mult, ce nu-ti mai plac frazele mele? Drept urmare acum nu-ti mai tin partea e bine? Te las pe mana capcaunilor care sa te bantuie si asa te vei gandi daca ma accepti sau nu si cu acest defect la care ai facut referire.
Vad ca ti-e gandul tot la fuste si urci pe niscaiva munti, nu crezi ca o sa te ratacesti?

| lia a răspuns:

Pai, este adevarat...ai cerut scuze cui trebuia, atunci cand ai considerat tu ca ai gresit. Sunt singurele scuze care ar trebui sa le postezi.
Mi-a fost dor de tine...hee hee Acuma nu te umfla in pene si treci la treaba laughing

| lia a răspuns:

Stii ce apreciez in mesajul tau Bro? Faptul ca sunt singurele scuze adresate de tine care nu sunt ironice laughing
Ehe...deja ai o bulina rosie laughing :->

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Bro

Ai uitat sa spui ca pui mai multa pasiune in procesul iubirii decat in rugaciune! Si la mine, cand iti cer scuze, in genunchi! Da?!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Beton.armat.Mda.eu nu-ti accept scuzele.Nu ti-e rusine? ce-i cu ironiile astea! sa-ti fie rusine ca te iei de don'soara Ana(cu 2 "n")! si pe deasupra iti mai bati joc si de straiele sfinte, preasfintii si luminatiei sale, arhiediculctu' s. a. m. d. popa?!
Si vezi ca ne faci geloase cu atatea afirmatii in legatura cu spovedania sub a nu stiu carei fuste. pff. ce dimineata.deja ma doare cepurolling on the floor broken heart

| CrucifiedCountess a răspuns:

Si cum stateai tu acolo bine, in varfu' muntelui.ai avut revelatia, ha?

| ioanaa a răspuns:

Bro, esti demential rolling on the floor

pupimik
| pupimik a răspuns:

Asa-i cand esti dat afara de la manastire...vii sa te spovedesti aici laughing e bine si asa.Sub patrafirul cui ai stat cand ti-ai scris "spovedania"? laughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

CIA? cand ai timp liber...sa-mi povestesti! Pestisorul meu verde-albastrui a fost un informator al CIA-ului...sunt sigura ca abia asteapta sa mai afle noutati de pe acolo...ca s-a pensionat saracu de mult timp ...si se pare ca a uitat toata lumea de el.Nicio scrisoare..niciun mail...niciun sms...treaba`i asta? waiting A intrat saracu in depresie...

pupimik
| pupimik a răspuns:

Te inseli bro...billy joe joe(pestisorul meu) avea pile in conducere.si s-a pensionat pe motiv de boala. I-a trecut in glont prin branhii...si are probleme cu respiratia.
Se vede ca esti cam mic prin CIA daca ai crezut ca nu se pensioneaza nimeni laughing) vei mai creste si vei vedea cum sta treaba big grin

pupimik
| pupimik a răspuns:

BRO.naiva? eu? naiva? vezi.nu-l supara pe billy joe joe ca desi are probleme cu respiratia...pentru mine face omor. Nu cred ca vrei sa te trezesti fara frane la bicicleta...sau cu o masina ce merge pe banda de biciclisti in spatele tau cu peste 100/h si te zboara de pe cele 2 roti.Vezi ca mai are obieciul de a-si trimite prietenii sa intre peste tine in casa si cu o perna peste bornau in timpu noptii... o iei pe calea cea plina de rauri cu miere si munti din turta dulce laughing
Eu doar te-am avertizat big grinbig grinlaughing :*

pupimik
| pupimik a răspuns:

Billy joe joe nu a trimis nimic.Nici eu.Nu-mi baga pe gat toti incompetenii ca nu lucrez cu asa ceva.Sigur nu erau saolinii tai dupa o noapte de betie?

pupimik
| pupimik a răspuns:

BRO. tu chiar vrei sa te cred? Mai degraba era al donsoarei sub patrafirul careia te-ai spovedit laughing Ia nu mai vinde tu castraveti gradinarului... da?
Mai mult ca sigur persoana care ti-a imbatat saolinii vroia sa imi bage mie mortu` in casa...ca eu am fost. Ia suna tu la numarul ala de telefon...sa vezi cine iti raspunde waiting.
Auzi la el.numarul meu de telefon laughing O singura persoana de pe TPU are numarul meu de telefon big grin

pupimik
| pupimik a răspuns:

Numarul pe care il am e de o perioada lunga de timp. Daca ai fi fost baiat inteligent te-ai fi informat inainte sa scoti porumbelu` cum ca mi-as fi schimbat numarul. Eh...asa`s incepatorii...arunca in dreapta si stanga cu superstitii.
Nu`i nimic darling... you should just watch and learn!winking
devil

| Ben. a răspuns:

Gata Bro, am inteles! sa moara toti, ca sa scape de tine.

| Mya a răspuns:

rolling on the floor...mai stiu eu un motiv pentru care sa-ti ceri scuze, dar ti-l zic in privat!
si inca ceva..."cineva" nu a fost baiat cuminte si presimt ca va fi pedepsit din nou!hee hee

| ilie a răspuns:

Bro esti unic chiar si acum. Pentru ce iertare? Esti ingredientul care da gust placut sitelui (oare de ce nu pot soune sait si nu sitelui? bine nu are asta importanta)De cate ori am citit rasounsurile am gasit ceva de folos chiar daca era mai acid.Ma bucur mult de prezenta ta si sper ca si in continuare ne vei onora cu raspunsurile tale. Multumesc ca ne descretesti fruntile si aduci un strop de soare in comunitate.Salutari si nu mai bine.ILIE

| Paula a răspuns:

Dupa multa gandire si dezbatere mi s-a facut mila de tine si te iert not worthy

| 44-mytel a răspuns:

Multi dintre noi am facut ceace ai facut si tu, dar am "uitat" sa ne cerem scuze. Poate ca nu am avut curajul, sau la momentul respectiv nu ne-am dat seama ca am gresit. Eu te felicit pentru curajul tau.

| Sunshine_2005 a răspuns:

Prea tari scuzele...ca si DelightteLOVEste era sa cad de pe scaun de la atata raslaughingbine ca e mai e inca cineva pe aici cu simtul umorului...