| anonim_4396 a întrebat:

Raspuns rapid :
Pot purta o fusta de blugi scurta ( nu foarte scurta) cu niste tenisi ca astia http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:19&biw=1024&bih=557 doar ca sunt cu totul si cu totul din blugi ( nu model, nu nimic )? scuze categoria dar e mai vizitata.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, dar să potrivești corect culorile.
Pa, pa.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns:

Si eu nu m-am lamurit. poti?laughingesti la T/A aici nu gasesti raspunsuri serioase...

| HepiBăluuns a răspuns:

Eu zic ca daca materialul tenisilor se aseamana la culoare cu fustita, poti sa-i porti...doar daca se aseamana cat de cat, ca sa nu pari tatahee hee daca nu, poarta-i cu niste pantofiorikiss

| totGumã a răspuns:

Pai ia vezi poti?

| TwixulDrept a răspuns:

Daca puneai intrebarea la categoria potrivita ei primeai mai multe raspunsuri serioase...da.te duce caputu? nu te duce

| totElodia a răspuns:

In nici un caz. Vei arata penibil, fara suparare. Niste opincute, n-ai?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TotGuma, ma refer daca e ok combinatia sau ce ar trebui sa mai adaug.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Happy Ballons, se aseamana perfect deci nu e o diferenta intre cele doua materiale :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Bellany, nu am inca par pe picioare ( exista crema depilatoare si ciorapi de culoarea piciorului big grin in aceste cazuri ). Iti zic eu ce copila ciudata esti tu : ma verifici zi de zi sa vezi daca am mai pus intrebari si dai raspunsuri de culoare diferita. nici nu stii cum sa ma mai jignesti. copchii cheli in cap.
@totELODIA, multumesc de sfat.
@epurila, isei ut ed al at adica ott et zirec saa ptdeset. ( daca esti tu mai destept ca mine citeste ce am scris. literele sunt invers )