| KaRy a întrebat:

Hey! Imi puteti spune daca se mai poarta blugii conici gen http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:39? :D

Răspuns Câştigător
| ella369 a răspuns:

Nu prea conteaza daca se mai poarta sau nu. Moda revine intotdeauna. Eu zic sa porti ce iti place si ce te avantajeaza.

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da,se poarta.

| unknown a răspuns:

Probabil ca da, dar dupa parerea mea nu sunt o alegere prea buna.Cel mai bine ar fi sa iti iei o pereche simpla de blugi skinny.Aceia nu se vor demoda niciodata.

| OrangeJuice a răspuns:

Sper ca nu!

| KaRy explică:

Mie imi plac pentru ca ma fac un pic mai grasa si e bine pentru ca sunt destul de slaba.

| liladyna a răspuns:

Da.dc nu?

| christina94 a răspuns:

Da se poarta big grin. Eu mi-am luat o pereche din Pull& Bear(din mall )ceva de genu. papa :*