| JustWannaDance a întrebat:

maine incepem scoala si am blugi negri, camasa cu maneca scurta rosie cam asa ceva: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:0

Si geanta gri, ce spuneti se potrivesc? :D

6 răspunsuri:
| Flyn a răspuns:

Buna!
Genta nu prea se potriveste. Daca vrei, eu zic sa iti iei o geanta neagra.
Pa!

| Ensem a răspuns:

Nu prea, ti-ar trebui o camasa gri si o geanta alba...gri,negru,alb
sunt culorile vii care se potrivesc
bafta!
winkingfundita?

| micutsa19 a răspuns:

Si o pereche de pantofi galbeni si e totul OK

offf

| CrEaTzZaa a răspuns:

Buna. da mi se pare foarte ok tinuta avand in vedere ca pantalonii negri merg foarte bine cu un tricou sau o camasa rosie si geanta e ok! papa:*

| mileyselydemy a răspuns:

Daca ai avea o geanta neagra sau rosie ar di mai bine insa daca ai pantofi albi sau gri merge perfect!

| dennisa42 a răspuns:

Blugii cu camasa se potrivesc...insa de geanta nu stiu ce sa spun.depinde cum ebig grin