| oOoRobyoOo a întrebat:

Raspunsuri haioase la intrebarea :
"Cine stie o poveste incurcata si haioasa?"

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu avem.

| AikkoxD a răspuns:

Tipul care ştie o poveste încurcată şi haioasă.

| Frunziix3 a răspuns:

"Mamaia Turbo de la 8"
Stai să vezi cum îţi povesteşte despre cum a învăţat să sară coarda...chiar că e o poveste încurcată şi haioasa... dacă mă înţelegi. happy

| Fiction a răspuns:

Un om, cu siguranta.

| robijam a răspuns:

Odata ma duceam pe drum linistit si m-am impiedicat de o piatra sau de un fir de iarba sau de un fir de nisip sau poate de o piatra dar totusi sigur nu era o piatra... In fine Si mi-am blocat capul intre gratiile unui canal...

A FOST O EXPERIENTA TERIFIANTA SI FRUMOASA CARE IN NICI UN CAZ NU TREBUIE SA UITI SA O REPETI!

| Xtadelo a răspuns:

thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti stiim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aham.

Răspuns utilizator avertizat
| Inemes a răspuns:

Tu si Eubatting eyelashes

| ellenuk a răspuns:

Cei ce stiu

| FlameHaze a răspuns:

Ăla care a picat cu capu-n canal.

| blooDyFox a răspuns:

Ion Creanga a stiut si nu a vrut sa ne-o spuna...

| Fiction a răspuns (pentru blooDyFox):

Ce zici sa-l dezgropam si sa-l intrebam?

| blooDyFox a răspuns (pentru Fiction):

Ii reanimezi tu creierul si s-a facut.

Facem o incercare si pentru Eminescu?

| Fiction a răspuns (pentru blooDyFox):

Sigur! ¯\(°_o)/¯

Răspuns utilizator avertizat
| Skatornius a răspuns:

A fost odata o cetateanca care domicilia intr-un mediu forestier. Si ea poseda o minora al carei nume era Scufita culoarea de oprire a semaforului. Intr-o zi, cetateanca i se adresa minorei cu o expresie care contravine Codului de Procedura Penala:
- Fa! Misiunea ta este urmatoarea, trebuie sa duci un recipient cu substante nutritive unei septuagenare pe numele de cod "Bunica".
Si cum circula minora regulamentar pe partea forestiera a padurii, de pe un drum fara prioritate aparu lupul intrand in contrasensul fetei.
Minora telefona organelor de politie care il arestara pe lup pentru vatamare de minori si fu executat prin impuscare de catre un civil neautorizat pe numele de cod "Vanatoru".