| αɴι28 a întrebat:

Really?

http://i.imgur.com/GHmxS8U.png

Bai deci daca se apuca asta de povesti eu ma arunc de la etaj.

18 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Ce etaj?

| Pawesome a răspuns:

Nu inteleg de ce te arunci. Daca se duce pe categoria aia nu mai asta pe T/A.Nu ar trebui sa sarbatoriti?

| αɴι28 explică (pentru Pawesome):

Ai dreptate.Sa curga sampania! Parcyy la mine acasa!

| MaliciousDeath a răspuns:

Da,asa-i.Nu vrei concurenta pentru titlul de "cele mai plictisitoare povesti".

| Speed99 a răspuns:

Nu te las sa te arunci.
*inchide usa de la balcon*
Na! Daca ai probleme cu el, il rezolv eu, da' nu trebuie sa te sinucizi.

| ww2Totenkopf a răspuns:

M-ai enervat! Pun zombalaii pe tine!

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Ce faci ma?

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Speed99):

-Vezi ca in imaginea mea is 7 persoane?
-Da, mi-am dat seama dupa 2 ore
-Pai...ala din mijloc ii je si restul is soldati mei loiali.

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Daca o atingi de un fir mic, micut, minuscul de al ei, vei regreta.

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Apropo... stii sa numeri? In imagine sunt doar 5 persoane.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Speed99):

Eu nu imi murdaresc mainile pe ea! Zombalai la atac! Tu si ea:www.youtube.com/watch?v=qWQ-pc9YDsA

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Speed99):

Ai pus zoom pe imagine?

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Tu nu cred ca intelegi propozitia "nu esti amuzant"! M-am saturat de videourile fara sens ale tale.
NU ESTI AMUZANT! Deloc!

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Speed99):

Pacat ca nu ai creier sa le intelegi.

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Poate eu n-am creier, dar cu siguranta tu ai 9-10 ani.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Speed99):

1)Am 14 ani.
2)Macar esti sincer.
3)La 9 ani, eram mai destept decat tine in acest moment.

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Bine "smechere".

| Fridăm a răspuns:

În loc să vă daţi în spectacol pe aici, mai bine v'aţi certa în privat.
Vă plângeţi că T/A-ul e aşa cum e, dar nu vă străduiţi să'l puneţi cât de cât pe picioare.
PS: Ştii cât e de enervant să laşi un spaţiu kilometric între o frază şi alta la o întrebare/un răspuns?