| chiftelutacrocanta a întrebat:

S-a deschis o cale rosie spre cer cand umblam prin lume, si umbland pe langa copaci si blocuri, am vazut doi oameni care radeau unul de celalalt.AnimeLover95 radea de cruce, fuma o tigara si i-a stins-o la cruce pe ochelari, cruce s-a suparat si a fugit sa intrebe oamenii pe drum ce se va intampla cu ochelarii lui arsi, AnimeLover95 fuma in continuare si radea, dupa care a aruncat tigara langa un tomberon si a plecat. Dintr-o data ploaia s-a lasat si toti au intrat in casa si au inceput sa danseze, de ce AnimeLover fumeaza? De ce cruce intreaba strainii fel de fel de lucruri? ce parere aveti?

17 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Oare de ce suna ca si cum as fi asa de badass daca as fuma? Imi place cum suna, dar din fericire nu fumez. Ma confunzi, cred ca era altcineva LOL.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Mayhem666):

AnimeLover95 e baiat cuminte laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu-i asa? Tocmai sfantul de mine sa nu fie cuminte? LOL.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu stiam ca esti cuminte, dar nici chiar asa dragul meu laughing
Pupix kiss

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Asta o crezi tu. Nu sunt chiar asa de cuminte. Te-ar soca daca ti-as spune ca am fumat o data, si chiar m-am imbatat la o petrecere? Stiu, nici mie nu-mi vine sa cred, dar e adevarat.
Pupix si tie.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu vorbeam chiar asa de serios cand am zis ca esti cuminte laughing
Asta e daca te-ai imbatat, se mai intampla, eu nu suport oamenii care beau, vorbesc urat, jignesc si se apuca de bataie.
In rest nimic extravagant. Oricum esti mediu tu laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Am baut doar o singura data, pentru ca am fost fortat, aia a fost prima si ultima data cand am baut.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Mayhem666):

Foarte bine happy

| DrGoogle a răspuns (pentru Mayhem666):

Trece viata pe langa voi degeaba laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru DrGoogle):

Adica?

| DrGoogle a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu bei nu fumezi nu faci prostii ce o sa le povestesti la nepoti?

| Mayhem666 a răspuns (pentru DrGoogle):

Cine a spus ca o sa am nepoti? Nu-mi amintesc sa fi mentionat asta vreodata.

| DrGoogle a răspuns (pentru Mayhem666):

Ai dreptate nu toti trebuie sa avem urmasi laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru DrGoogle):

Poate vrei sa inlocuiesti ''trebuie'' cu ''vrem'', ar fi mai potrivit asa.

| DrGoogle a răspuns (pentru Mayhem666):

Ne faci un bine laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru DrGoogle):

Hahaha, nu mai pot de ras. Imi place cand oamenii fac pe amuzantii, dar nu isi dau seama cat de penibili sunt.

| DrGoogle a răspuns (pentru Mayhem666):

Site-ul asta e o gluma asa in general laughing