| Cheloo20cmRecords a întrebat:

S-a tampit si youtube
http://i.imgur.com/WA6bo.png

26 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Daca la tine s-a tampit, la mine s-a?

http://i.imgur.com/Ei1EH.jpg

| Cereala a răspuns (pentru Bogdanux):

Stiu si la mine apare asaa de multe ori, cred ca am fost invadati de virusomaimute -_-

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns (pentru Bogdanux):

Uau,nu sunt singurul careia nu i s-a intamplat asta -_-

| Holocaust a răspuns (pentru Bogdanux):

Bă Bogdanux...ai reusit sa te uiti la... *se uita-n stanga, se uita-n dreapta. zice susotind:*:Final Destination 5?! http://www.myfacewhen.com/images/165.gif

| Bogdanux a răspuns (pentru Holocaust):

Nevoie mare.In schimb m-am ales cu 2-10 Trojeni.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Later edit:aaa,da,ai dreptate.
la rezultate traduse apare nicolae guta.
si acum raspuns:
omg, ce-a ajuns nicolae guta! daca ar sti sa citeasca, probabil ar fi foarte fericit.

| Trinitas a răspuns:

Folosesti Internet Explorer?
M-ai dezamagit. ಠ_ಠ

| Bogdanux a răspuns (pentru Trinitas):

E IE9, poate de asta laughing smug

| EvangelineDS a răspuns:

Lumea era deja tampita [ nu toti ] laughing

| AnneBre a răspuns:

Şi mie îmi place Paintul.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Siii..., tu asculti Pitbull D:?

| Cheloo20cmRecords explică (pentru ImYourFuckingNightmare):

Pai melodia asta e singura care imi place

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru Cheloo20cmRecords):

Aham.
Blablablamajusculeblablabla.

| TwixulDrept a răspuns:

Nu e fake.va apare asa daca bifati casuta aia sa va dea rezultatele in romana.

| Radieră a răspuns:

Nimeni n-a observat alex321cobra?rolling on the floor

| alabalaportocalala a răspuns:

Cat ti-a luat sa faci imaginea aia?thinking

| Cheloo20cmRecords explică (pentru alabalaportocalala):

Nu e facuta doar am scris pe youtube rain over me si am dat ''doresc rezultatele traduse in limba mea''

| alabalaportocalala a răspuns (pentru Cheloo20cmRecords):

laughing in primul rand YOUTUBE-UL ati da titlurile oricarei melodii sau clip in culoarea albastru al doi-lea rand ce ai scris u e cam mare al treilea am cautat si eu in toate limbile posibile si nu mi-a dat in niciuuna "nicolae gutza"ala care suge pu.za! deci FAKKEEEEE!

| Cheloo20cmRecords explică (pentru alabalaportocalala):

Daca dai ''doresc rezultatele traduse in limba mea'' apare titlul gri, trebuie sa ai youtube in engleza.Pace!

| CrazyKitty a răspuns:

S-a tampit, ce mai...

| ILoveMyBed a răspuns:

Eu nu inteleg care e smenul.
"Isi ia ochelari, si sterge, apoi si pne si se uita atent"
Doamne, nu mai poti avea parte de nici un site sanatos...

| ღClauuღ a răspuns:

Omfg :O nu e facatura ca si la mine apare la fellaughing ce naiba de traducere mai e si asta?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt...e adevarat daca stau sa ma gandesc. Youtube are o functie translate extrem de tampita.

| TinyThing a răspuns:

Nu e fake, am incercat si eu laughing