| zzzuperman a întrebat:

Sa destindem atmosfera;)) foarte tari tipi uitati-va la toata filmulete-le (mai ales "Ce vorbesti?" sau "In traducere libera"), merita http://www.youtube.com/watch?v=Jf9Trth00I8&feature=chann el

Răspuns Câştigător
| biiiabyby a răspuns:

Sunt geniali rolling on the floor)))

Nu mai poootlaughing

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Vai... eu stau în baia mare, da' parcă nu vorbesc chiar aşa ca un ţăran ca ăştia din zalău. Nu cred că-s de pe la oraş băieţii laughing
Oricum, au potenţial.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Tare faza.

| andy_3925 a răspuns:

Io ţ-am zâs! Da' tu nu te simţi in veci! In veci!
rolling on the floor

| zzzuperman explică:

@arrriadna dap si filmuletul ala ii foarte tare cea mai geniala replica de acol mi-se pare aia de la final cu "bucata de tort"laughing si @Abh nu stiu poate mai forteaza si ei un pic accentu da oricum chiar imi place accentu asta ardelenesc si eu am stat in ardeal pana la 13 ani da nu pot sa vorbesc cu asa accent laughing

| arrriadna a răspuns:

Sunt foarte foarte tari!
Mie mi-a placut filmuletzul cu tipul care s-a uitat la filme fara traducere. Ce-i sus?