| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Sa-nteleg ca sexul e comestibil? Ca am auzit ca se administreaza si pe cale orala!(P. s. Utilizatorii mai vechi, sau "populari", sa le spunem asa, ar trebui sa stie). deci?

4 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS explică:

Fernandooo! Give ma a five!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul administrat pe cale orala se recunoaste dupa gustul dulceag specific si mirosul de compot de piersici
cel anal se recunoaste dupa duritate, dupa senzatia de dat in ceva moale
cel vaginal se recunoaste dupa dat intr-un tub, cel de matase si dupa consistenta secretiilor

| pedobear a răspuns:

Nu e de mancare. Dar poti sa il molfai.