| Joker3134 a întrebat:

Sa presupunem ca suntem atacati de extraterestri,armata noastra e pregatita? Infanteristii din Romania stiu sa lupte cu extraterestrii? Politia e dotata cu laser? Genistii stiu sa dezamorseze extra-bombe facute din piele de extraterestru? Daca, da spuneti-mi ce putem face in cazul unui contact extraterestru, mai un tanc, mai un pulan laser...

3 răspunsuri:
| EmanuelT a răspuns:

Le facem una mică în speranța că nu vor face cu noi, ce am face noi cu ei dacă i-am doborî

| irina4219 a răspuns:

Pai din cauza socului cauzat de vederea unei fiinte extraterestre s-ar putea sa nu putem lupta impotriva lor chiar daca suntem pregatiti.

| Sofer a răspuns:

Ce motiv ar avea sa ne atace?