| anonim_4396 a întrebat:

Sa vedeti ce am facut aaaaazi.
In autobuz, o fata m-a întrebat de contul ei de pe TPU. Si i-am zis ca nu mai stiu care e parola. Si m-a întrebat ce useri mai sunt pe la trivia. Si nu stiu cum, am ajuns la MinerX. Si ma intreaba ea:
-E frumos? Cum arata? In ce clasa e?
- De unde sa stiu eu cum arata...l-am vazut? Nu l-am vazut.
-Spune-i sa-mi dea fbk-ul lui.
-Nu are.
-Si eu cum vorbesc cu el? O.o.
-Cum vrei, cu gura.
Ba...deci când am auzit-o..ma gândeam "Doamne bietul băiat." laughing
M-a întrebat de toti daca sunteti draguti. Deci fata asta, cred ca e îndrăgostită de toti băietii din liceu. Ba...nici nu stiam ce sa-i spun. Auzi la ea. laughing
Si dupa, desteptii de profesori ne-au dat drumul la 10 si am inghetat in statie pana la 14. Ce le pasa lor..vin cu masina, pleacă cu masina nu ca noi. Scoala de rht.

61 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

e ceva ce as face eu, faza cu "e dragut?!?!? 1"

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Daca ar fi si ea draguta... Vorbeste câteodată dragut a spus azi "caprite dragute" si are un accent asa dragut. A mai spus ca face o poezie, si a început "Foaie verde frunza lata" si eu "te-a facut maica-ta proasta"

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

nu rimeaza, naspa

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu ma gândeam "biata fată".

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu...am zis bine. Daca ai stii ce om stupid e...

| TiberiuFasole a răspuns:

Am vazut mai jos "L-as bate toata ziua" Awwwww... Ce dragut. Apropo, sunt intre gras si slab, par negru, caut iubita. Da, sunt frumos, nu conteaza. Conteaza sufletul meu. Sincer in realitate mereu am fost bun si curatam gunoiul altora. Invata asta pe derost si spune-i maine la scoala, mai ales ca n-am iubita. La 10?

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Baaaaa...aia e un monstru de fata. E asa de enervanta. Are un metru si un zâmbet, e slaaaaaba si nu te-ai potrivi cu ea deloc. Dar eu ii spun. laughing

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa-i zici si ca am putine patratele si ca sunt la mate-info. Cum adica "happy"? Aici e treaba serioasa.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Ea e la bio chimie.
M-a întrebat de toti băietii...si i-am spus de toti. Cică sa-i faci si ei tema la mate. Si i-am zis ca nu poti. Esti ocupat cu tema mea. laughing

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Da dar eu am iesit in evidenta, e clar ca ma vrea.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

laughing asta doar ca i-am spus de mate. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing 2h in statie? Nasspaa.
Mai tii minte cand va bateati cu crengile? happy Acum iti prindeau bine.

Stai, la voi in liceu sunteti multi cu cont de TPU?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu cati sunt...cunosc doar 4 persoane cu conturi. Fata, care nu intra, un coleg, care nu intra, o colega care nici e nu intra, varul meu care nici el nu intra deci doar eu intru.
Făceam un foc de tabara...ce foc, gratar. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si daca batea vantul cum bate la mine? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar stii ca de la 10 la 14 sunt 4h.
Bine...am mai fost si la cofetarie, deci cred ca 2h am stat in statie. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai bătea si vântul si mai si ploua.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A,da. Asa e.
Greseala mea. Mai sunt si la sn laughing
Eu nu vorbesc cu 14, eu vorbesc cu 2 si de aici eroarea laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tot sa faci gratar laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu vorbesc cu 14, dar am scris ca sa-si dea altii seama, ca poate aveau nelemuriri. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

2 PM.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si tu ce ai mai facut?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am stat acasa, m-am uitat la un film, am ascultat muzica, am facut tema la mate(mai am jumate, a fost draguta si ne-a dat putin), am stat pe TPU si frate...Cat plictiseala e fara tine, Doub, Endoryus si SweetGirl.
Noroc ca au fost pe aici KamaSutra si ce am mai vorbit in contra dictoriu cu iSwag.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fără mine...ce viată urata. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Narcisisto, mai erau si alti oameni pe acolo.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Meow...(●´ω`●)

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

blushing.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Dar mai ales si cel mai ales de tine mi-a fost dor, ca na si desteapta, si crestina, si amuzanta, si pe la alte categorii.

P.S : Ce ai facut azi in "scoala altfel"?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc.blushing
LA fel.

Pai am fost la Brasov, intr-o excursie si a fost un timp oribil. A nins si m-a facut fleasca. Cred ca o sa racesc destul de rau.thinking
Tu?happy

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

La Brasov surprise N-am mai trecut de un car de ani pe acolo.
Nu cred ca o sa racesti. Vitamina C si paracetamol.

Eu am stat acasa tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"si crestina" ce descriminiari faci pe aici aoleu laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi pare rau, dar e ceva in comun.
Mai rar gasesti oameni asa.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff, am luat un nurofen.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taci şi nu te mai plânge că eu vin pe jos.
Dar... de ce nu i-ai zis de Minerblablabla, îţi place cumva de el? (*’ω’*)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

I-am zis de toti, ca ea m-a întrebat, si la MinerX a avut ceva de zis.
Sincer, pe Miner îl vad ca pe un amic doar, sa nu te gandesti la altceva. Sau ca pe un frate. L-as bate toata ziua. (^ω^)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îl bat eu pentru tine, mă laşi? smug

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai amândouă. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hmm, nu e ca şi cum aş şti cine e, deci ţi-l las ţie. Eu am deja două victime. >:->

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Care?,?,

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da' neah, n-au mai intrat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Totusi care?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Marian şi Andrei. =]]]]
De fapt nu, erau mai mult sclavii mei.
Sper să nu vadă nimeni asta, sper.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nume de useri ca nu stiu cine sunt.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Http://www.tpu.ro/utilizator/aadpia - primul tembel;
http://www.tpu.ro/utilizator/aerys - al doilea tembel.
Doamne, ce vremuri, şi câte conversaţii stupide.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe primul tembel îl stiu. Nu am prea vorbit cu el. Vad ca al doilea încă mai intra.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oh, nu-mi spune că mi-ai citit comediile cu el şi alţi useri. =]]

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nup...nu am citit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu-i spui de mine.Ma iubeste cam multe femei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai i-am spus. Si tu faci parte din cei de la T/A., Si m-a întrebat daca esti dragut, si nu i-am spus nimic. straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Gandeai ca-s dragut dar nu i-ai spus deoarece erai geloasa.Ba ce stiu laughing
Eu le-am spus unor prieteni de tine.Le-am zis ''Am o prietena virtuala (mandru)".Iar ei ''Iar te-ai indragostit de tipa din League Of Legends?"

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Rautateee...sper ca nu le-ai arătat si poza cu mine.
Revenim...geloasa? Haha. Nu ar avea sanse cu tine nici intr-un milion de ani. laughing
*de ce am spus asta?* O.O

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca o sa recunosti ca ma placi inainte de 18 ani. Iiii, mai ai atat de putin...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum am spus. Pana la 18, nici tu nici Sweety nu veti afla nimic de la mine. Si cine stie, poate o sa te indragostesti de o fata mai mare, nu o sa stai dupa o mâță incapatanata de 15.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu imi plac fetele mai mari straight face
Nici macar cele de varsta mea. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe bune? Nici măcar o fata din clasa ta nu ti s-a părut atrăgătoare?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doamne! Toate sunt...ehemm.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai vezi...toate sunt frumoase.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu.Toate sunt altfel si sunt sigur ca te-ai prins la ce ma refer.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da. Am si eu specii dintr-astea in clasa. Fiecare clasa are.

Răspuns utilizator avertizat