| SuperMagicSmile a întrebat:

SaaaaLuuut... dati-mi si mie replici din desene animate, dar fara Robotzi si fara,, Scandura, te cheama mata,,.
Ne vedem la funda.

3 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Serios,iar? Câţi 10 ani ai?

| SuperMagicSmile explică:

Euuuuu...nu,dar cateodata e bine sa te intorci pe vremea cand,, desenele,, chiar erau animate si nimeni nu avea vieti duble.Sau nimeni nu mergea cativa pasi apoi incepea sa cante un cantec idiot despre liceu apoi mai mergea inca cativa pasi si tot la fel.
Uneori plang cand deschid televizorul si ma uit la cum a ajuns divertismentul.

| Rustin a răspuns:

Viata cu louie :
http://www.youtube.com/watch?v=pPLrU-CqeHQ

-Fiule cea mai buna metoda de facut muschi sunt prajiturile bunicii!
-Dar cum o sa le mancam? Sunt tari ca piatra.
-Nu le mananci ca mori! Le ridici!