| AnamariaSiAtatFacarilor a întrebat:

Am si eu o problema cu messengerul.De ieri nu se mai vede ce scriu si nu se vede nici ce scrie persoana cu care conversez.Am incercat sa reinstalez messul si tot degeaba.Va rog o sugestie sa functioneze iar. Dau fundita si vot la solutia corecta. ( scuze categoria )

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Comy a răspuns:

Si mie mi se intampla asa...de obicei dau un restart si se rezolva

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Nu te scuz.

| CriCri a răspuns:

La mine isi revenea singur dupa ceva timp.Pana se remediaza problema iti recomand sa folosesti http://webmessenger.yahoo.com/.E la fel ca messingerul pe care il ai instalat in calculator.