| AnamariaSiAtatFacarilor a întrebat:

Am si eu o problema cu messengerul.De ieri nu se mai vede ce scriu si nu se vede nici ce scrie persoana cu care conversez.Am incercat sa reinstalez messul si tot degeaba.Va rog o sugestie sa functioneze iar. Dau fundita si vot la solutia corecta.

Răspuns Câştigător
| Sellena_4766 a răspuns:

Downloadeaza alta varianta de yahoo.(de ex. daca ai yahoo 8 ia 9).

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Da stiuce pb si eu am avut candva pb asta si cu ajutorul unui pr uite un link unde iti poti rez pb asa am facut si eu daca nu-ti iese repeta de cateva ori faza dupa ce ai facut ceti zice acolo intri pe mess si ar trebui sa-ti apara daca nu-ti apare dai un rr la pc si fa din nou faza ca Zone apare din nou si fa tot asa ca o sa miarga ca si eu am av aceeasi pb ca si tine sia m rez

| NymPheTaMinE1234 a răspuns:

Este foarte Simplu
Reinstalezii messsengerul... si o sa iti apara...