| dany_6773 a întrebat:

. ce credeti voi ca se va mai inventa pana in 2100? [chestii amuzante]

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

Un vibrator care se incarca la lumina solara
ochelari de soare transparenti
papusa gonflabila din aluminiu
minge medicinala din par de capra
bricheta care se aprinde sub apa
licurici cu baterii duracell
vaza de flori din latex
microfon genital
chiloti cu camp magnetic
etc...

9 răspunsuri:
| AcidCuSange a răspuns:

Roboti grasi, vanturosi, care stau toata ziua la televizor si mananca.
Un presedinte numit Scafnur Delibanski.
Alt TPU

Răspuns utilizator avertizat
| Dean1996 a răspuns:

Nu scriu chiar inventii,dar ce cred eu ca va fi atuncihee hee
Probabil ne vom putea imagina baiatul/fata perfect/a si sa ne apara in fata ochilor
Guvernul sa fie condusi de robotii
Nu o sa mai existe telefoane mobile,ne vom teleporta cu puterea gandului
O sa avem robotii care ne vor face curat in casa,nu vor mai fi bone,si nu ne vom mai face singuri curat xD
Vor fi masini zburatoare,si nu ne vor mai trebui avioane
Skateboard-uri zburatoare
Profesorii roboti care se vor defecta in timpul orei(asta chiar mi-ar place)
Probabil cantaretii de atunci vor face videoclipurile in alte galaxii, sau pe alte planete, ca sa aiba mai multe vizualizari.
Aaaah cartile audio sunt inventate deja.

| anyia a răspuns:

Pai ar fi bine sa se inventeze un robot de ucis nesimtirea, o bautura de omorat prostia, o telecomanda care sa-i zboare creierii lui Basescu, niste scoli care sa nu mai promoveze elevii inculti, si niste oameni care sa nu mai accepte la Politie sau la Drept fetite care stiu sa faca un unghi de 90 de grade sau baietei si fetite care merg cu ''mami'' si ''tati'' cu sacosica dar cu rahat de carabus in cap. Insa nici unul dintre aceste lucruri nu se va intampla niciodata...mai ales in patria noastra mult-iubita, pentru ca aici traiesc niste ''genii''. Posibil ca vor scoate pe piata prezervative cu arome noi, vibratoare verzi si albastre, catuse din puf de camila si chestii de genul acesta. Dar ce sa faci, asta e lumea in care traim!

| Imtheoneinvented0 a răspuns:

Orice, numai sa nu-i cloneze pe astia aflati la guvernare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimiccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Prezervativ electric
2. Televizoare la care poti sa schimbi canalul / volumul printr-o simpla miscare a mainii
3. P.C. Fara monitor, ci cu o chestie de aia care iti reflecteaza imaginea in aer, dar vine o musca si iti strika totul sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic daca iti schimbi numele in 2baieti