| LupusDei1993 a întrebat:

Credeti ca pana in anul 2100 crestinii vor deveni o minoritate?

6 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Oricum sunt. Doar aproximativ 25% din populatia Terrei e adepta uneia din cele vreo 30.000 de secte crestine.

| Mayhem666 a răspuns:

Sa speram ca o sa dispara complet.

| CostinAlamariu a răspuns:

Creștinii adevarati deja sunt o minoritate

| CostinAlamariu a răspuns:

Creștinii adevarati sunt deja o minoritate.
Estimez că în Romania sunt vreo 5% creștin adevarati

| oglindasultanului a răspuns:

Nu va permite sa se intample asta, in strainatate sunt luate masuri deja. Multi sunt categorizati crestini, ei nestiind alte religii. Se da de obicei de ales intre crestin sau ateu, si cei care au o viata, familie, serviciu, pot sa traiasca, le e frica sa renunte la dzeu care "le-a oferit totul", e controlata opinia publicului.

| CIaudiu a răspuns:

Nu.