| Dolliciouss a întrebat:

mi-am instalat ieri colectia sims toata, totul merge bine, dar cand intru in joc sa imi aleg orasul nu imi apare nimic, si nici nu imi merge sa dau click pe nimic,din cate imi amintesc mi-a dat o eroare cu video, dar driverele imi sunt instalate (mentionez ca am windows 8) dar nu cred ca ar fi o problema. Va rog dati raspuns ca am nevoie :*:*:*! funda mare

2 răspunsuri:
| Gray77 a răspuns:

Se poate sa fie din cauza crackului, incearca sa iei altul, sau sa instalezi din nou jocul.

| Gray77 a răspuns:

Se poate sa fie din cauza crackului, incearca sa-ti iei altul, sau instaleaza jocul din nou.