| SuperMagicSmile a întrebat:

Sall, am si eu nevoie de coduri sau programe ca sa fac la OurWorld mai multe flow si gems, test-mode 42 si cryptobiologist le-am incarcat deja

Fundita

2 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Intra pe http://lastcookie.wordpress.com/, acolo vei gasi toate informatiile despre OW :)

| LiaGore a răspuns:

De flow si meu tot pe astea le stiu... daca vrei gems poti sa-ti instalezi toolbar si in fiecare saptamana. o sa se schimbe un cod care trebuie bagat in joc si iti da cate 10 gems