| EuAli a întrebat:

Stie cineva niste hack-uri de ourworld de gems si de flow, exceptand toolbar-ul ow si alea cu test-mode 42 si cryptobiologist.

Răspuns Câştigător
| Gaga4u a răspuns:

E un site pe care poti vedea codurile de gem-uri : http://ourgemcodes.com, pe el gasesti codul de toolbar, codul de luna si codul de pe facebook, fiecare de cate 10 gem-uri, ca sa primesti mai multe flow-uri, poti cumara haine sau poti sa iei colierul facebook ( 5% flow boots ) daca mai vrei informatii trimite-mi mesaj pe TPU sau pe ow, (am ceelasi nume)

2 răspunsuri:
| EuAli explică:

@AliceNpst Colierul Facebook, nul am deoarece am sub 13 ani, adica 10.Eu aflasem de Ourworld de pe miniclip.com,daca stiam de la bun inceput ca primesc bonusuri daca folosesc contul de facebook pe ourworld, cand sa creez contul de ourworld, trceam un varsta falsa, peste 13 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Cheat Engine si daca nu stii cum sa il folosesti cauta pe youtube happy