| oanyyy a întrebat:

Sall! sa va povestesc o intamplare:Eram la un concert cu alex velea, acum cateva zile.Eu sunt o fana infocata a lui alex velea.am 10 ani.Si cand voia tata sa plecam de la concert, eu plangeam ca nu i-am luat autograf lui alex velea. Tata l-a vazut pe alex velea, care era la un metru de noi, si mi-a zis:Oana, cine este in fata ta?(el era la un metru de noi ). Eu am uitam si in stanga, in dreapta si nu vedeam nimka. Dar cand m-am uitat drept in fata si l-am vazut pe Alex Velea, am tras un chiot, am fugit de langa tata, dar faza tare este ca in timp ce alergam ca besmetica dupa Alex Velea, am daramat un adolescent de vreo 18-19 ani.Am ajuns la el, am impins adolescentele care erau langa el, si l-am luat de mana si i-am zis:Alex, esti cel mai tare cantaret din lume, si eu sunt o fana infocata a ta. El mi-a zis ca o sa-mi dea autograf. Dar faza cea mai tare a fost atunci acnd am vrut sa-mi scot carnetul de autografe din buzunar, dar observasem ca l-am scapat in multime.Eu eram disperata, ca nu aveam pe ce sa-i dau sa-mi dea autograf. Tata si el:cauta disperat in portofel o foaie ca sa-mi dea un autograf.Pana la urma a gasit ceva si mi-a dat Alex Velea autograf. Voi ce intamplari hazlii de al concerte aveti?

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ce intamplare laughing. Eu chiar te cred sa stii love struck. Poate o sa fac si eu odata asa la un concert de-a lui Katy Perry sa vad daca-l daram pe Russel laughing. Numai bine, bombonicamicasiputintoxica! Cu drag, Lola.

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...esti cea ce se numese,, o fana disperata,,!

| Pralină a răspuns:

Nici eu. Da cu cate stupide vrei da nu te cred.

| Ingerash a răspuns:

Eu nu te cred

| Ingerash a răspuns:

Bine, te cred, eu nu am avut intamplari senzationale la concerte. Aaa ba am avut.Am fost odata la un concert Iris, care ma plictisea foarte tare, pentru ca nu imi place iris.La un moment dat i-am spus mamei mele asa:''ma dor urechile si astia sunt varza, niste ratati'', fara sa stiu ca in spatele meu era un barbat din acela fioros(fan infocat al lui iris)care ma auzit.Am avut noroc ca nu mi-a spus nimic pentru ca daca se lua de mine lesinam acolo...

| AndaWest a răspuns:

Pfoai pai eu il dadeam de pamant si pe alex, daraman tot, il luam la mine acasa, pacat ca s-a insurat nu vreau sa-i intretin si fomeia, tu-i mama lui de alex da e posibil asa cevalaughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere, bombonicamicasiputintoxica! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!

| Диана a răspuns:

Ohh daar vaaii! De ce spulberaţi speranţele acestei înfocate fane a lui Alex? Bestiilor!

| oanyyy explică:

Ba da, czyupy, este adevarat.concertul din galati a fost cu alex velea, si este adevarat tot ce am zis mai sus, si adica vrei tu neaparat, jur cu mana pe inima

| AdeLyna36 a răspuns:

Acum cativa ani, la un concert, aruncau nebunii cu sticle si mie mi-a venit o sticla in cap. sad Noroc ca era goala.

| Roberta00 a răspuns:

Mai incet ca e insurat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut parte de niste momente exceptionale alaturi de Alex la Galati, nu le voi uita niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare.alex velea e un poponar. s cat de multe lucruri poti gasi dand un search la un id pe google.