| Darkiestmusic a întrebat:

.. NU MAI SUPORT PLICTISEALA ASTA scuze pentru nebunie dar am nevoie de bancuri de toate felurile(bula, ion si maria, blonde) N-ARE IMPORTANTA nu conteaza numai bancuri sa fie FUNDA CELE MAI MULTE! si cele mai amuzantehappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

Profesoara la scoala, incercand sa stimuleze mintile scolarilor, a intrebat:
- Ce este rosu aprins si stralucitor? Bula sare si raspunde: - Un camion de pompieri!?! - Nu, zice profesoara, dar imi place cum gandesti. Altcineva? Maria zice: - Un mar? - Corect! zice profesoara. Apoi Bula zice: - Am si eu o intrebare... Ce este lunga, tare, rotunjita, cu par la un cap, si o bagi si scoti din gura? - Bula! tipa profesoara, noi nu vorbim asa aici! La care Bula zice: - Periuta de dinti! Dar imi place cum ganditi!

O blonda sta foarte concentrata in fata oglinzii. Incepe sa se atinga pe fata, pe nas, isi pune mana pe frunte, isi trece mana prin par. Dupa vreo 10 minute o striga maica-sa de pe hol:
- Raluca!
La care blonda isi da cu palma peste frunte.
-Asa, ma, Raluca ma cheama!

Un batrân de 75 de ani, merge la spital sa faca o analiza a spermei.Doctorul îi da un borcan si-i spune:
- Ia borcanul asta si vino cu analiza mâine!
A doua zi, batrânul apare, cu borcanul la fel de curat si gol ca ziua trecuta. Doctorul întreaba ce s-a întâmplat, iar batrânul explica:
- Stiti, doctore, uite ce-am patit: Prima data am încercat cu dreapta, apoi cu stânga si nimic. Apoi am chemat-o pe nevasta-mea. A încercat si ea si cu mâna dreapta si cu mâna stânga, apoi cu gura: prima data cu proteza, apoi fara proteza si tot nimic. Apoi am chemat-o pe vecina de alaturi: a încercat si ea si cu amândoua mâinile si cu gura si tot fara rezultat. Doctorul era socat:
- Ai chemat-o si pe vecina?, iar batrânul raspunde:
- Da si oricât ne-am chinuit, n-am reusit sa deschidem borcanul!

Sotul intra rapid in casa, se arunca catre sotie, o saruta si primeste ca raspuns un sarut fierbinte.
- Acum, spune-mi, cum arat fara mustati? spune sotul
- Aaaaa! Tu esti?

Un batrân de 75 de ani, merge la spital sa faca o analiza a spermei.Doctorul îi da un borcan si-i spune:
- Ia borcanul asta si vino cu analiza mâine!
A doua zi, batrânul apare, cu borcanul la fel de curat si gol ca ziua trecuta. Doctorul întreaba ce s-a întâmplat, iar batrânul explica:
- Stiti, doctore, uite ce-am patit: Prima data am încercat cu dreapta, apoi cu stânga si nimic. Apoi am chemat-o pe nevasta-mea. A încercat si ea si cu mâna dreapta si cu mâna stânga, apoi cu gura: prima data cu proteza, apoi fara proteza si tot nimic. Apoi am chemat-o pe vecina de alaturi: a încercat si ea si cu amândoua mâinile si cu gura si tot fara rezultat. Doctorul era socat:
- Ai chemat-o si pe vecina?, iar batrânul raspunde:
- Da si oricât ne-am chinuit, n-am reusit sa deschidem borcanul!

Sotul intra rapid in casa, se arunca catre sotie, o saruta si primeste ca raspuns un sarut fierbinte.
- Acum, spune-mi, cum arat fara mustati? spune sotul
- Aaaaa! Tu esti?

Merge Ion la tatal Mariei si-i zice:
− Am venit sa cer fofoloanca fetei dumitale.
− Dar Ioane, zice tatal nedumerit, n-ar trebui sa ii ceri intai mana?
− Pai cu mana pot si singur.

17 răspunsuri:
| VacutzaRoscata a răspuns:

Greu al dracu sa dai un search pe google straight face

| Darkiestmusic explică (pentru VacutzaRoscata):

Te-a bagat cineva in seama? du-te si joacate cu,, jucaria`` mosului de la parter ca n-am chef de fitele tale sau mai du-te la zoo sa vada lumea cat de roscata esti... si sa te admire rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Darkiestmusic explică (pentru VacutzaRoscata):

Te-a bagat cineva in seama? du-te si joacate cu,, jucaria`` mosului de la parter ca n-am chef de fitele tale sau mai du-te la zoo sa vada lumea cat de roscata esti... si sa te admire rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor ca va arunca cu buruieni spre tine vacuta roscata ca prostia de pe fata lui fernando din caransebesrolling on the floor

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Darkiestmusic):

Ha? trebuie sa ma bage cineva in seama ca sa raspund la o intrebare?
hahahaha mooama ce am ras straight face ba ce glume bune ai in tine hai ma du-te dra**

| Fiction a răspuns (pentru Darkiestmusic):

Stii,intrebarea asta puteai s-o pui la Conversatii...Nu stiam ca-i amuzanta straight face

| Darkiestmusic explică (pentru VacutzaRoscata):

Am uitat sa-ti zic ca intrebarea asta e interzisa,, Newtonurilor`` ca tine pentru cultura ta genera si dupa poza se vede ca esti matura dar dupa intrebari si vorbe cred ca esti cat nuca cu tot cu creierii tai greseala mea... creierii tai sunt cat un semn de messenger toata lumea vede asta...

| Darkiestmusic explică (pentru Fiction):

Am pus-o pentru ca eu caut ceva amuzant

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Darkiestmusic):

Bai inculto, uita-te dracu la tine si dupa vorbeste oh go on n-ai mai mult de zece ani.

| Darkiestmusic explică (pentru VacutzaRoscata):

Vb tu ca proasta ca iti curg balele cand vezi un baiat sau cand vezi unu de 70 de ani iti curg balele dupa el stai ca analfabeta si te uiti si il intrebi tot felul e prostii din astea de ale tale cum,, ti se flescaie curu daca stai pe scaun mult timp?,, ce pui intrebari din astea de copil de 2 ani ca poti s-o intrebi chestia asta si pe maicata si tu duppa fata ai 13-14 ani si intrebi daca vrea cineva sa se culce cu tine? eu nu pun intrebari din astea retorice si...TE ENERVEAZA ADEVARU cred ca la scoala le zici la prietenii tai ca materia ta favorita e,, pauza,, si ai numai 2 pe linie toata lumea isi bate joc de tine si in loc sa iti vezi de treaba ta de,, purcea la scoala,, stai pe site ca curca in lemne/: ]

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Darkiestmusic):

Te astepti sa citesc tot rahatu asta? no way
mai simplu:mui* si hai pa,mai bine vorbesc cu wc-ul de cat cu tine straight face nu mai continua discutia asta idioata, vorbeste singura mai bine, sau mergi la psihiatru.

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Darkiestmusic):

@SclipiciNesclipitor: Te simți bine acum, te-ai certat îndeajuns? E că-i mai amuzant ca o culegere de bancuri să te cerți ca mahalagioaica?

| Darkiestmusic explică (pentru VacutzaRoscata):

Du-te si vorbeste decat el se mai deranjeaza sa se uite la tine straight face si sa-ti raspunda si mai simplu fata de cartof

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Darkiestmusic):

Esti proas**, hai pa

| Darkiestmusic explică (pentru VacutzaRoscata):

Drum bun, cale batuta, cine te prinde sa te f**ahappy

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Darkiestmusic):

Aha.

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Ion ii zice lu gheorghe : no gheo, ieri am fost la femei smug gheorghe : si cum o fo? ion : mai curat ca la barbati smug :X

| Cazzoz a răspuns:

Medicul iese transpirat din sala de operatii. Se intalneste cu un alt medic care il intreaba ce s-a intamplat, iar acesta raspunde:
Am avut o operatie foarte grea. Pacientul, un politist, nu prezenta activitate cerebrala. I-am deschis calota craniana si nu imi venea sa cred ochilor. Era goala.
Doar un fir de ata. Timp de 4 ore m-am gandit daca sa tai ata sau nu. Pana la urma, am taiat-o.
- Si ce s-a intamplat?
- I-au cazut urechile.

Trei preoti jucau poker vine politia si zice:
- Parinte ortodox jucati poker?
Preotu ridica ochi la cer si zice in gandul lui:
- Doamneeeeeee fereste!
il intreaba pe preotul catolic:
- Parinte jucati poker?
Parintele ridica ochi spre cer si zice in gandul lui:
- Doamne maica domnului!
La care il intreaba si pe preotul reformat:
- Parinte macar dumneavoastra marturisiti ca jucati poker?
- Cu cine?

Dumnezeu, dupa ce a facut barbatul si femeia, isi admira opera. intai ii cade privirea asupra barbatului:
- Ce minunatie, ce opera reusita, cata frumusete!
Apoi se uita si la femeie:
- Eh… Tu va trebui sa te machiezi putin…

Un francez stilat, elegant, la costum iese dintr-un supermarket impingand un cos plin ochi de marfuri si mancaruri de toate felurile: sampanie, somon, caviar, mezeluri, etc. in momentul in care se apropie de portbagajul Jaguarului sau observa un roman rahitic care
umbla de colo-colo prin parcare rupand ierburi ce cresteau la imbinarea dintre carosabil si bordura. Francezul:
- Domnule, dar ce faceti aici?
- Adun iarba ca sa mananc. Trebuie sa duc si acasa ca nu mai avem nimic.
- Adevarat?! Daca-mi permiteti, poftiti cartea mea de vizita si veniti sa mancati la mine acasa.
- E frumos din partea dumneavoastra, domnule, dar am si nevasta si 8 copii…
- Dar bineinteles! Veniti cu familia dumneavoastra!
- Chiar ca sunteti dragut! Numai ca din copii unii sunt deja casatoriti, au si ei copii…
- Va rog, aduceti-i pe toti!
- Sigur nu va deranjeaza?! Pentru ca mai sunt surorilesi cumnatii mei, suntem destul de multi.
V-am spus, insist, imi va face placere! La mine acasa iarba e uite-asa, daca sunteti multi cu atat mai bine, in 3 ore terminati!

Doi prieteni s-au intalnit pe strada. Unul dintre ei parea trist, aproape pe punctul de a plange. Celalalt a spus: "Hei prietene, ce s-a intamplat de arati de parca ar fi sfarsitul lumii?"
Omul a raspuns: "Stai sa vezi. Acum trei saptamani, a murit un unchi de-al meu si mi-a lasat 50.000$"
"Nu-i rau deloc", a urmat raspunsul.
"Stai, de abia incep. Acum doua saptamani, un var pe care nu l-am cunoscut niciodata a dat ortu’ popii si mi-a lasat 95.000$.
"Pai, …. Asta e super. Mi-ar place si mie."
"Saptamana trecuta a murit bunicul meu. Am mostenit aproape un million."
"Deci pana la urma de ce esti asa trist?"
"Saptamana aceasta nu mi-a venit nimic."

La scoala:
-Ionel, ti-ai facut tema?
- Nu, doamna profesoara.
- Stai jos! DOI!
- George, ti-ai facut tema?
- Da, dar mi-a mancat-o cainele.
- Ce scuza patetica! Stai jos! DOI!
- Dar tu Bula, ti-ai facut tema?
- Stiti, nu am avut timp. Ieri fratele meu a iesit de la inchisoare…
- Aaaa, crezi ca ma sperii?! Stai jos!? apte!

Un parlamentar iese agale din sala de sedinte.
Se intalneste cu un coleg din opozitie care se plimba pe hol si-l intreaba soptit:
- Nici tu n-ai somn?

Un arab a la aeroport:
-Name?
-Abdul AlRazhib.
-Sex?
-Three to five times a week.
-No, no, I mean male or female.
-Yes, male, female, sometimes camel.
-Holy cow!
-Yes, cow, dog, even sheep.
-But isn' t that hostile?
-Horse style, doggy style, any style!
-Oh dear!
-No, no, deer run to fast!