| tibyramos a întrebat:

Aș fi recunoscător dacă cineva talentat și inspirat m-ar putea ajuta să creez un logo pentru o pagină de Facebook. Pentru mai multe detalii lăsați un mesaj. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Geanin a răspuns:

Http://thisissand.com/gallery/5227767

Asta e tot ce pot face

Funda?

| tibyramos explică (pentru Geanin):

Pe lângă faptul că este o imagine banală, nu are legătură cu numele paginii, care urma să-l spun celor dispuși să mă ajute. Ți-aș fi dat fundă, dar nu am pentru ce...

| gvcrystyan a răspuns:

Salutare, despre ce pagina este vorba?

| tibyramos explică (pentru gvcrystyan):

Salut; Pagina se numește "Merită să vezi". Pentru a-ți face o idee mai clară: https://www.facebook.com/Merit%C4%83-s%C4%83-vezi-120990631333891/

| gvcrystyan a răspuns:

Vezi ca ti-am dat mesaj pe pagina, cand ai timp sa raspunzi sau scrie-mi pe e-mail gvrystyan18@gmail.com si sa mentionezi TPU happy
Am o oferta pentru tine...