| SuperMagicSmile a întrebat:

Salut, am si eu niste intrebari despre niste desene de mai demult...

1.Era un desen cu un extraterestru(cred ca era albastru) care avea ca prietena o fata (cred ca era blonda si cred ca era surda). oricum, imi amintesc doar un episod in care extraterestrul incerca sa salute o fata(cred ca era prietena lui) iar apoi ia nu il baga in seama si el crede ca e rea. apoi mama ei ii explica faptul ca era surda...

2.Mai era un desen cu un baiat care seara(cred) merge undeva si intra in nu stiu ce lume cu cainele sau...stiu sigur ca la inceput in arata bagand un fel de valiza sub pat... apoi cred ca s-a mai facut un desen despre familia lui sau ceva de genu`

3.Erau niste desene cu niste copii care traiau intr-un copac.cam atat stiu.

4.Si mai erau niste desene cu 2 caini detectivi care ajutau,, domnite la ananghie,, stiu ca le dadeau doar seara pe Cartoon Network si le dadeau in engleza...

5.Mai erau niste desene cu doi iepuri care traiau intr-o palarie...

O sa mai postez intrebari cand imi mai amintesc desene...

Pana atunci, stiti cum se numesc unele din astea... fundita?

Răspuns Câştigător
| Alice_2134 a răspuns:

La 4 erau niste caini albi cu un cap mare? (stiu ca suna ciudat)

6 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Bob si bobek inca mai e rolling on the floor) dara e dat foarte rarrrr

| Alice_2134 a răspuns:

La 5 e bob si bobek happy ma uitam cand eram mica la el :X o sa urmarec intrebarea ca nici eu nu mai siu cum se chema primul desen confused

| SuperMagicSmile explică:

Nu...nu sunt nici clanul nebunaticilor si nici dosarele cainilor...

| perry_8917 a răspuns:

1.:-/
2.Dosarele secrete ale cainilor detectivi ( http://ro.wikipedia.org/wiki/Dosarele_Secrete_ale_C%C3%A2inilor_Detectivi )
3.Clanul Nebunaticilor de alaturi
4.:-/
5.bob si bobek

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolek si bolek e la pumctul 5. restul nu le stiu, sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 3 e Clanul Nebunaticilor de alaturi.

Întrebări recente