| Mokaxoxo a întrebat:

Azi vreau sa va spun o intamplare cu pisoiul meu.Deci am un pisoi care cauta doar sa ma scoata din fire.Intr-o seara eram la bucatarie.In camera alaturata nu era nimeni si lumina era stinsa.Deodata s-a aprins televizorul.M-am speriat,dar nu am atras atentia si l-am stans.Dar el s-a aprins din nou si mai mult, se schimbau si canalele.Am fost foarte speriata.Am inceput sa caut telecomanda.Cand colo era sub pisoiul meu.El se misca si schimba canalele.
Intrebare:Vi s-a intamplat si voua ceva asemanator?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ascultam radio și colega mea, nebuna mea colegă, tot muta posturile. (ascultam împreună la căști)
Știi ce e amuzant? Că eu am înjurat undele radio rolling on the floor) cum să fiu așa proastă încât să dau vina pe radio?
Nu-ți imaginezi ce-am făcut când m-am prins ce face capra aia.

*răspuns lung la t/a, bifat*

| RAY a răspuns:

Da tot datea la programe de alea, pana intr-o zi am vazut ca faceaa pozitii cu pisicutele in curte

| suităr a răspuns:

Diloc.

| W3R4 a răspuns:

Hă,da! laughing
Eram odată în bucătărie,şi de obicei când fac mâncare,las uşa de la apartament deschisă. Şi cum motănelul meu locuieşte sub chiuvetă,mereu e prin preajma mea.
Şi fiind uşa deschisă,eu eram ocupată pe acolo să nu dau foc la casă,ăsta o ieşit pe hol,şi a început să-l chinuie talentul muzical (o început să miaune).
L-am auzit,şi am fugit după el să-l prind,însă motanul meu era prea disperat de viaţă,şi a fugit la etajul de jos._.
Şi strig după el: "Mustaţăăăăă,hai la mama!" în gândul meu: "să vezi ce te jupoi când te prind!"
Şi se duce la o vecină foarte drăguţă,se aşează chiar în prag,şi i-am văzut coada. Şi eu strig, plină de nervi: "Treci încoa', tuţi ceapa mă-tii!"
Şi femeia mă vede, şi se uită la mine ceva de genu straight face...mi-am luat felina, şi am plecat.
Şi mi s-au ars şi cartofii.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Negativ.

| Ayako a răspuns:

Tigruta e cuminte.

| Neverwas a răspuns:

Tata nu ne lasa cu animalele in casa! sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, saptamana trecuta pisica mea fredona incontinu melodii de la B.U.G Mafia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu el este de vina, de vina este cea care lasa telecomanda oriunde prin casa

| TheUnforgivenIII a răspuns:

La mine umblă motanul la tastatură. E amuzant când văd prietenii ce le-am scris: asghfasdghafupioghfdupgiohafui.