| SuperMagicSmile a întrebat:

care credeti ca sunt cele mai nepotrivite reclame si care va plac cel mai mult... cele care imi plac cel mai mult primesc fundita su voturi

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi place reclama de la Discovery aia cu "I love the sunset, i love the blue sky". Bestiala!hee hee
Detest reclama la Lays I don't want to see

| Ea12345 a răspuns:

Mie imi place reclama aceea cu bradutii cand zice ala mic:,, Tati, ai uitat sa stingi lumina"rolling on the floorMi se pare amuzanta.Imi place si aceea de la Orange, cu saniuta cand intra in omul de zapada.Si melodia e superlove struck
Si urasc pe aceea in care se scuipa dintii reclama la pasta de dinti parca. Mi se pare scarboasa :-& sau aia cu,, Mami, vreau sa fac treaba mare la Paul!" rolling on the floor
Haioase...laughing

| Marii a răspuns:

Urasc reclama la tampoanele always, cum naiba sa pui un tampon in loc de luna? Imi placeau reclama de la Germanos cu cainele ala: http://www.youtube.com/watch?v=LbuBe1fqAXo :).

| SuperMagicSmile explică:

Ce tare @dead.and.gone. si mie imi plac aceleasi reclame dar cat despre ale nepotrivite eu ma cam referam la unele care nu ar trebui date. de exemplu aia de la FA cand o arata pe aia in sanii goi dar tari oricum

| Lary a răspuns:

Ma enerveaza reclama aia cu Big Mac Big Mac Big Mac...etc.

| Kandy a răspuns:

Pai...imi plac cele de la Vodafone [aproape toate]:
-La anul` vreau sa scot maxim din toate combinatiile!
-Care combinatii?
-Maxim am spus! love struck laughing

Si le urasc pe alea cu "Paula e vacuta..."chatterbox si pe cea cu "Mami vreau in baia lui Paul" frustrated! Nu am nimic cu numele paul[a] sincer! Reclamele sunt stupide. te pup kisskiss

Răspuns utilizator avertizat
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YqlQS5CCmwI&feature=player_embedded asta e GENIALA!-urasc reclama aceea- cu vaca paula sau ceva de genu ala]:))Hate it`

| Alex_9506 a răspuns:

Imi plac reclamele de la Orange, mai ales melodiile de la ele. Cea mai proasta reclama pe care am vazut-o in ultima vreme e cea de la coca-cola zero; nici nu stiu cum sa interpretez reclama respectiva. Apare prima data "eroul", pe urma apare "fosta" si "actualul". Dupa modul in care e facuta reclama eu inteleg ca dupa ce s-a despartit de prietena lui,"eroul' nostru si-a schimbat preferintele sexualehappy