| deniiissss a întrebat:

Cum primesc voturi? si cum dau?

Răspuns Câştigător
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Cand primesti un raspuns apare in partea dreapta jos evalueaza.Dai pe ala si dai ce voturi vrei! Tot asa iti dau si altii tie!
FUNDA?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa se face cum a spus respondenta anterioara, cu mentiunea ca inca nu poti vota, deoarece nu esti membru senior. Numai bine!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! sub fiecare raspuns in dreapta exista acea optiune Evalueaza dai click pe ea si dai voturile cuvenite, apoi dai click pe celalalt Evolueaza pentru a fi inregistrate voturile, tot la fel esti si tu votat de alti utilizatori
O zi frumoasa sa ai!

| Vlasceanu_Rebeca_1991 a răspuns:

Apropo de voturi si imi cer scze ca este un forum de intrebari nu pentru altceva, care ma ajuta cu un vot mic va multumesc ...si de fapt este pentru baietelul meu nu pentru mine ...Care doreste sa-l voteze pe David Alexander http://www.ziarulactualitatea.ro/copilul-meu-frumos/