| ๓ยเ a întrebat:

Eu joc ninja saga pe facebook. Acum sunt level 19 si nu mai am misiuni decat la gradul C, restul sunt de alea unde numai cu bani poti cumpara, si chiar vreau sa fiu Chunin. Stie cineva cum pot castiga mai repede xp, fara coduri sau hack-uri? Nu pot lupta in Hunting house ca nu am medalii din alea si am primit maximul de cate cadouri pot accepta azi.Am pus si pe alte categorii, dar nu au raspuns. Rog seriozitate, funda

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și ce te face să crezi că aici o să primești un răspuns care să te ajute?

| ๓ยเ explică:

Nu mai conteaza, acum trec examenul pentru Chunin

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru ๓ยเ):

Hai sictir.Bemveu fa.

| dαɴЗ a răspuns:

*kicks*

| GroparuVesel a răspuns:

Gropar face.

| SilentSuicide a răspuns:

Aici vei primi doar raspunsuri amuzante/neserioase asa ca mai bine nu ai spera prea mult sa-ti raspunda cineva.

| Laurentiu_Alban_1981 a răspuns:

Daca vrei sa isi faci exprince mult trebuie sa castigi niste medalie albastri si vei duce la bos lvl 20