| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

-Salut Foca
-Ce este,Mo
-Am o intrebare
-Nu!
De aici continuati voi episodul, cel mai amuyant primeste funda

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

...si au explodat amandoi.
-sfarsit

31 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Ce vezi tu amuzant la ăştia?

| maxi123 a răspuns (pentru AikkoxD):

O gramada de chestii!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru AikkoxD):

Limbajul trivial, ironic şi batjocuritor şi replicile in versuri

| AikkoxD a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Oh, dar cât de interesant. yawn

| EdiT a răspuns (pentru AikkoxD):

Noua generație....la asta s-a ajuns. Dacă aud o înjurătură ei cred că e ceva amuzant. O lume plină de analfabeți, metin-iști, "Belieberi", swaggeri, yolo, etc...

| Kremlin a răspuns (pentru EdiT):

*Turn mah swag on*
betta shudafagap gun call mah nigguh boai gun call em

| ρinkie a răspuns (pentru EdiT):

Si ce ai tu cu noi? Daca nu iti place Mo si Foca lasa-i pe ceilalti in pace.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru ρinkie):

Da chiar bine zici

| EdiT a răspuns (pentru ρinkie):

Știu că adevărul doare, dar, răspunde-mi și mie la întrebarea asta: ai mai mult de doișpe ani? Nu știu cine te-a băgat pe tine în seamă. Du-te tu și ascultă JB, și Corina, dacă numai atât te duce capul, idem și pentru dom'șoara de mai jos.Nici nu știu de ce se mai miră lumea că trăim într-o țară în care nici juma' din elevi nu au luat bacul sau examenele. Jalnic!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru EdiT):

Ce făcuse grav că îşi apăra părerea. Uite,şi mie îmi place "Robotzi".şi? E ceva greşit în asta,am omorât pe cineva, am contaminat pe cineva cu vreo boala, cu ceva.şi apropo, la ce domnişoara de mai jos te refero, sper ca nu la mine

| EdiT a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Dar la cine? Știi ce, nu are rost să mă mai complic... Din partea mea te poți și sinucide... Dacă tot vă uitați la ceva pueril, atunci nu mai contaminați categoria t/a, FFS. Cui crezi că-i pasă? Fă-ți și tu un blog, ca alți oameni, dedicat roboților sau whatevăh.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru EdiT):

Hmm,mi se pare amuzante toate replicile si prin insemnarile mele chiar am facut o versiune a mea a unui episod roboti.Am tot dreptul sa ma uit la asa ceva că până la urma nu sunt adult, am 15 ani.Cum adică contaminez categoria...gusturile nu se discuta, da?

| EdiT a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Ți-am zis, nu are rost să mă mai complic. Ai 15 ani...Are you fu*king kidding me?

| ρinkie a răspuns (pentru EdiT):

Doamne. Daca imi place Roboti asta nu inseamna ca sunt mai mica sau nu stiu ce. Am 14 ani. Dar nu te intereseaza. Este vina mea ca nu au luat ei bacul? As spune sa taci. mi-am aparat parerea si nu te intereseaza gusturile mele.

| OnlyTeardrops a răspuns (pentru EdiT):

Da? pai noui suntem cei mai tari swaggeri sau cum ii numesti tu, belieberii sunt super! asta e generatia noastra, asa stem noi, mai rebeli! si care e problema?

| OnlyTeardrops a răspuns (pentru EdiT):

Da ce dracu ai mah cu justin bieber? ce aveti toti cu el? ce v-a facut? n-aveti loc pe strada de el?

| EdiT a răspuns (pentru OnlyTeardrops):

Tu zici că ești "swagger". Da ști măcar ce-nseamnă, sau așa, c-o zis ăla? Din partea mea să mergeți toți aștia ce se dau mari, să vă împușcați. Voi nici nu ați renunțat bine la suzetă și sunteți deja "pizdoși".

| Polaris a răspuns:

- Hei, Foca, ai observat că am devenit plictisitori?
- Nu eram deja?
*ba-dum tss*
- *inserts stupid rhyme like "Du-te-n p*cenzură* mea de ungur Că te f*cenzură* până te spânzur"*
- No, da' ce-ai pățit, mă, microbistule?
- Salut Foca.

| umbrax a răspuns:

yawn deja am intrat in coma de plictiseala cu intrebarea ta

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică:

Pardon amuzant, am gresit din grabă

| nicolaenistor a răspuns:

Ana.draga. e super rau intrebarea asta d nu stiu ce raspuns sa dau.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru nicolaenistor):

Pai imagineaya+ti o situatie amuyanta in care sunt implicati cei doi robotei

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru nicolaenistor):

Scuze,imagineaza+ti

| nicolaenistor a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Ana esti din ramnicelu de baraila

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru nicolaenistor):

Nu sunt din Brăila ci sunt din Targu Ocna, Brăila e nmele meu de familie tongue

| nicolaenistor a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

'; serios '; incantat'; nu am fost atent

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru nicolaenistor):

Nu-i nimic, s+au mai intamplat confuzii de acestea

Răspuns utilizator avertizat