| AstaMica15 a întrebat:

Salut in februarie e ziua prietenei mele cele mai bune si as vrea sa-i iau un cadou m-am inteles cu prietenul ei sa punem bani impreuna si sa ii luam ceva. noi ne-am gandit la o bratara dar el zice ca e prea putin ce sa-i luam? dati-mi idei! plz dau funda cei care imi zic

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite cateva idei ( poti sa combini ideile daca doresti :
- Puteti sa-i luati o bratara, dar trebuie neaparat sa o asortati cu un colier si o cutie de ciocolata
- Un set de parfumuri, deodorant sau un set de machiaje + o ciocolata
- Un set pentru baie cu spuma, trandafiri din aceia care se topesc in apa etc.
- Un urs urias ( cam 1 metru daca gasesti laughing ) + o cutie de ciocolata. ( nu uitati sa il oferiti cu funda la gat gravata cu Happy Bhirtday )
- Un film pe care si-l doreste foarte mult si un CD cu muzica ei preferata
- O poza cu voi
- Cam cati ani are prietena ta? I-ar placea sa-i iei un catelus laughing? ( in caz ca nu are deja )

NU uitati sa-i spuneti La multi ani, sper ca te-am ajutat!

PS : de ce nu ii iei o esarfa draguta sau o haina care ii place foarte mult? ( am uitat sa mentionez )

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai ii puteti lua un set cu bratara, lant si medalion sau cercei daca tot v-ati gandit la bijuterii.