| znstr a întrebat:

M-am gandit impreuna cu 5 colege sa punem bani sa-i cumparam un cadou dirigintei. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| xBebee a răspuns:

Idei ar fi multe, dar nu cadoul in sine contaza ci gestul, ma gandesc sa iti fac o lista dar depinde de suma de bani stransa.
-o esarfa si un buchet de flori
- bijuterii de argint [ daca poarta]
-un set de pixuri cu stilou
-un tort micut si niste flori
- unset de cesti
- o brosa de argint
-un buchet mare de trandafiri/ garoafe sa zicem 25 de fire de trandafir / garoafe
- Un set de macheaje
-o carte despre materia care o preda
- o cutie de bomboane si flori
- flori la ghiveci
-un ceas
-o rama in care sa fie poza cu clasa
- agende mai deosebite [ comandate la o editura si pe coperta sa scrie clasa voastra de ex 9 D]
-o felicitare cu cele mai bune urari
- un ceas de perete
- un mixer
- ceva folositor in casa
- o vaza mare si frumoasa
o bluza [ de ce nu]
- bibelouri
- o diploma facuta de voi cu ''cea mai tare diriga''

Bafta si nu va avantati la ceva cu o suma imensa. Sper ca te-am ajutat; x.

P.s. Ati putea cand intra in clasa sa aplaudati si sa aveti cadoul pe catedra ca sa nu va certati cine il da, cu un decor deosebit [ crengi de brad in jur, lumanarele, petale de flori de ce nu ]

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Asta intreaba si ea ma idioatttttuleeeeeeeeee.

| Pufffx a răspuns (pentru unknownn):

Ea intreaba ce sa ii cumpere eu i-am zis ce i-am cumparat noi nu cred ca i-am raspuns cu nu stiu sau ceva de genu.

| unknownn a răspuns (pentru Pufffx):

Pai ea intreaba ce sa-i cumpere nu ce i-ai cumparat tu dirigintei tale straight face

| DakotaRoyse a răspuns:

O floare într-un ghiveci, sau o carte interesantă poate thinking

| XxAnonimuXx a răspuns:

Uchet mar de flori o cafea si o ciocolata

| al3xtheb3st a răspuns:

Si noi i-am cumparat un lantisor foarte dragut am strans de la fiecare coleg 5 lei si s-au strans multi banii

| roxyy23 a răspuns:

Cel mai frumos ar fi sa ii cumperi ceva un medalion sau cesti de cafea chesti ditrastea sa le aibe tot timpul

| BiiaBria a răspuns:

Ar fi:-o cafea si o ciocolata
-O bratara[daca poarta]
-un set de cesti cu tematica de Craciun
Nu stiu...Tu decizi.Bafta

| thynkpynk a răspuns:

Un buchet mare de flori cu o geata / set de parfum cu diferite produse cosmetice :*