| Cosma0499 a întrebat:

Saluttongue
Cine vrea fundita de Mos Craciun?
Spuneti-mi ce vreti sa primiti si cui mi se pare cel mai frumos ii

Răspuns Câştigător
| hSh3ad a răspuns:

De la mosu' as vrea ca toata familia mea sa fie fericita

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Malvina24 a răspuns:

Nu vreau fundita de Mos Craciun... vreau doar sa nu mai fiu singurica

| BruneTTe a răspuns:

Nu vreau fundita, nu vreau nimic.
Tot ce vreau si ce stiu sigur ca si am. e iubirea lu` bebe meu love struck

| FuegoJr a răspuns:

Eu sincer, as vrea un Samsung S5230 :p tu?

| unknown3243 a răspuns:

Sanatate

| Miuriel a răspuns:

Eu imi doresc de la Mosu':sanatate, fericire, dragoste si sa nu uit vreau bani, ca imi cumpar eu ce vreau.

| A12NDRA a răspuns:

Eu mi-as dori foarte mult un ctelus, daca se poate un bichon sau canis alb si mic:X.
Cam asta as vrea.Sarbatori fericite!

| Vladina_1214 a răspuns:

Eu vreau o fundita, nu am deloc. app de craciun am primit niste reviste, un inel, un lantisor, o carte, un cd si gizme

| NoBoDy_9430 a răspuns:

Eu nu vreau sa primesc multe.
Vreau fericire, bucurie, sanatate si sa-mi spuna ca ma iubeste:X:X:X
Pe langa astea nu ar strica niste dulciuri si zapadalaughinglaughinglaughing