| gabos98 a întrebat:

Ce ati vrea sa primiti de craciun? Ce e cel mai frumos primeste funda

Răspuns Câştigător
| Lluvia a răspuns:

Cred ca cel mai frumos de Craciun este sa fii alaturi de famile si prieteni:X
Nimic nu se compara cu magia sarbatorilor de iarna:X
cadourile au si ele un rol cat de cat dar nu foarte important. Cel mai bine este sa te distrezi alaturi de cei dragi:X
Si raspunzand la intrebare eu cred ca nu mi'as dori nimic materialoh go on... L'as vrea pe EL dar asta nu prea se poate asa ca ma multumesc cu familia si prietenii:X
Craciun fericit >big grin

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu imi doresc doar sanatate, fericire si pace.
Sunt cele mai bune si cele mai importante din viata unui om.
Celelalte cadouri conteaza mai putin.

O seara placuta

| A12NDRA a răspuns:

Eu as vrea mult un catelus canish daca se poate:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate un sac de bunatate si iubire oamenilor rai, si cate un sac de santate si fericire fiecarui om de pe pamant happy