| Wilder a întrebat:

Salut! Pentru ca majoritatii i-a placut primul sketch, iata altul facut, dar pe alta tema.

http://imgur.com/vZbFH.png

Daca ati vrea sa pun vreo emisiune in desenele mele, nu ezitati sa spuneti si o voi face.

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu cred ca robotboy si ben 10 sunt desenele care ar tr sa fie criticate sincer! poate tampenia aia de ben 10 alien force! si robotboy, hai ca mai merge! ...copii de la 402 4 ever big grin

| Muflă a răspuns:

Viața cu Louie a fost genial

| Cretaker a răspuns:

Inca n-ati vazut tot...

http://www.youtube.com/watch?v=7G8GGVWqvjM

| AndutzaAndu a răspuns:

Mie personal mi-e dor de desenela alea vechi.cu Tom si Jerry, Scooby doo, familia Flinstone love struck etc.
Şi cele din ziua de azi sunt... faine, da parcă mai faine îs alea de acum câţiva ani. tongue

| Betty a răspuns:

Ai dreptate...desenele animate difuzate acum cativa ani erau superbelove struck mi-e dor...copii care se uita astazi la desene invata doar sa se bata si sa se lupte oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragut.laughing