| anonim_4396 a întrebat:

Http://imgur.com/1c0C9

l-am facut in 2 min =)))) va placut? dau funda cine zice primul da :D

10 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

DA! imi place

| Holyman a răspuns:

Grafica este bunicica dar nu esti originala! Replicile de fapt sunt bancuri! Si un comic nu este alcatuit numai dintr-un cadru!

| MiK3L a răspuns:

Daaaa E calumea!

Răspuns utilizator avertizat
| RockaruL a răspuns:

Tu ai zis ca dai funda la ala care zice da doar ca sa nu te mai injure toti.Se vede ca cersesti popularitate.Si bancul e copiat.Iti mai spun odata:lasa-te!

| Neimportant a răspuns:

Nici dacă bag mână în foc n-o să zic că acest comic e marfă pentru că e varză. Lasă-te!straight face

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am facut din banc cu imagine sa fie mai real tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e dragut dar incearca sa pui punct si sa nu mai scrii ''rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))''.
Deci eu fac duel cu robotu ce majuscule vede?