| DragosMsl a întrebat:

Salut.Poate cineva sa-mi dea exemple de umor negru? Multumesc!

8 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Dark humor is like food... not everyone gets it.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Se pare ca nici tu n-ai somn.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ups blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un copil evreu într-un lagăr de concentrare îi spune paznicului "nenea, vrei să ne jucăm?"
Nu-i răspunde. Copilul revine a doua zi cu aceeaşi întrebare "vrei să ne jucăm?" la fel, nu îi răspunde.
A treia zi când copilul se întoarce, panicul se apleacă, strânge un pumn de cenuşă de pe jos şi i-o aruncă în faţă "Uite, joacă-te cu mă-ta"

| al9264 a răspuns:

Pe vremea ceausestilor, copiii mergeau la scoala cate 6 zile pe saptamana. Unii ziceau "dar e bine, ei urmeaza calea Domnului care a muncit 6 zile si in a saptea s-a odihnit". Dar, spre deosebire de Dumnezeu, copiii se intorceau la scoala lunea urmatoare.

Iti dai seama ce reusita, sa muncesti la randamentul lui Dumnezeu. In prima zi, Dumnezeu a pocnit din degete si a zis "Sa se faca lumina! Gata pe azi".

| Devilgrim a răspuns (pentru al9264):

Ciudat raspuns i-ai dat

| Devilgrim a răspuns:

"L-am sunat pe șeful meu:
"Șefu’, astăzi nu vin la muncă."
"Știu."
"De unde naiba știi?"
"Știu, pentru că te-am dat afară acum două săptămâni, te-n gură de bețivan împuțit."

| creepypastaonline490 a răspuns:

Unde se întâlnește copilul cu familia?

În groapa comună.

Ce lucru vital pierd bebelușii în timpul sexului?

O mulțime de sânge.

În timp ce masturbezi ce face soția ta în bucătărie?

Intrerupere de sarcina.

Ce este roșu și tremurând în blender?
Un copil claustrofob.

Ce-și rupe o fată de 3 ani în blender?

Apă.

Ce-și rupe o fată în timpul sexului?
Cordon ombilical.

Cum obligeți un copil alb să recolteze bumbacul?

Îl trimiteți la crematoriu.

Mi-am făcut analizele și medicul negru mi-a recoltat bumbacul.

Care este partea nasoală ​​când nu puteți să săpați o groapă?
Trebuie să te masturbezi pe mormânt.