| hândel a întrebat:

Sunt un baiat din Constanta, ma cheama Frumos, am 25 de ani, 1.75 m inaltime (1.82 cu pantofi), si am observat cu ingrijorare ca am ajuns la 48 de kg in vara asta, si ma simt foarte complexat de greutatea mea. Cum sa fac sa slabesc, ca nu ma mai incap hainele. Multumesc anticipat!

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Barajag a răspuns:

Nu cumva te cheama Stan.Bran ce mai face? Saracutul, este mai slab decat tinehee hee, asa ca, mananca cartofi fiertibig grin

| Cretaker a răspuns:

Sal am 11 ani si am burta

e ok sa am burta la varsta mea?

| Flav a răspuns:

Pinochio? Pinochiooooooo!

| Roby67 a răspuns:

Mai grasutule, ia su nu mai mananci tu porci de mare, ci numai fructele alea de mare care se gasesc pe plaja din fata casei tale (PET-uri, alge in putrefactie, scoici moarte si alte resturi lasate de natura si de oameni), si sunt sigur ca vei slabi pana la greutatea idealawinking

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Iti pot imprumuta hainele mele. Cred ca n-are nicio importanta ca sunt de dama, nu? Se pot livra impreuna cu caramizi asortate, ca sa nu te ia vantul.

| Razvan a răspuns:

Placinte cu aer, paine cu oxigen si apa pusa intr-o sticla de Ursus ca sa iti treaca dorul.Si o scoica pe luna, de preferabil in sangewinking

| hândel explică:

@ Flav, prezent! laughing
@ mikutzzza1000, sa stabilim un lucru! Doar tocul pantofilor mei barbatesti au 7 cm, ca de socotim si flecul, mai castig 2 cm. Cat despre regimul tau recomandat, o sa mananc doar codita fructelor si spatiile dintre barele gratarului. laughing
@ madia, fetele ma cheama frumos. Unde si de ce?! Mi-e rusine sa spun. tongue

| sceptic a răspuns:

rolling on the floor))Când vreau să râd, intru la întrebările tale.

| madia a răspuns:

Cine te cheama frumos? Mai ales unde si de ce?!

| Silvia a răspuns:

Salut salut! Îmi era dor de întrebările talelaughing.
Păi... din păcate s-a terminat vara, altfel ţi-aş fii spus să înnoţi mult [şi acum o poţi face, dar e mai distractiv în mare].
Îţi recomand multe exerciţii, cât ai băgat în tine ca să ajungi atât de gras?! Mie mi-ar fi ruşine în locul tău să ies aşa pe stradă, şi să pun întrebarea asta!

Răspuns utilizator avertizat
| cryna a răspuns:

Hello ar trebui sa ai 65 de kg pe putin...

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Sa slabesti? vecinul meu are 13 ani si are50 de kilograme eu sunt fata si am 12 ani am doar cu 12 kilograme mai putin iar diferenta dintre varste e 13 ani

| virtuallove a răspuns:

48kg la 1, 75 esti foarte slab>> Ideal ar fi sa ai 65 de kg. Eu am 1, 65 si 50 de kg si arat ok. Tu esti baiat si ar trebui sa ai si muschiwinking.

| d33a a răspuns:

Pe bune, chiar te cheama Frumos?
Si cum, porti partofi cu talpa de 7 cm? rolling on the floor
48 de kg? wow :O:O:O... trebuie sa fii mandru de greutatea tahee hee
deja cred ca arati ca un stalp de inalta tensiune... ce sa mai slabesti?! mai bine ingrasa-te.

| mikutzzza1000 a răspuns:

Dragul meu "frumos" cu pantofi cu talpa de 7 cm...laughingla inaltimea ta cred ca ai o greutate potrivita, poate chiar prea mica, dar nah, daca uh vrei sa slabesti uite aici :Bea multa apa, maninca fructe si gratare (fara banane). fa baie cu sare (asa fac boxerii inainte de meci ca sa scada in greutate). Exclus dulciuri, prajeli, grasimi...

| sakurabutterfly a răspuns:

Domnisorule Narcis, du'te daca te cheama!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara alte haine.cred ca nu le-ai mai schimbat de la 15 ani.sunt curioasa cum arata pantofii tai laughing.anyway.cine te crede, frumosule?laughing